banner10

"Uyuşturucu verip tecavüz ediyorlar"

Güvenlik güçlerine teslim olan terörist tüyler ürperten itirafta bulundu. Terörist ifadesinde, 13-14 yaşlarındaki kız çocuklarının yemeklerine ve içeceklerine uyuşturucu konularak bağımlı hale getirildiklerini ve uyuşturucunun etkisini gösterdiği her seferinde ise çocuklara tecavüz edildiğini söyledi.

"Uyuşturucu verip tecavüz ediyorlar"

Geçtiğimiz ay içerisinde güvenlik güçlerine teslim olan bir erkek terörist, akıllara durgunluk veren itiraflarda bulundu.

Terörist, hainlerin ana gelir kaynağı olan uyuşturucunun, gençleri uyuşturup ölüme göndermek yanında, bir başka maksatla daha kullanıldığını anlattığı öğrenildi.

Teröristin tüyler ürperten ifadesinde, öncelikle kızlar başta olmak üzere çocukların bilinçli olarak uyuşturucuya bağımlı hale getirildiğini belirterek, bağımlılığın, 13-14 yaşlarındaki kız çocuklarının yemeklerine ve içeceklerine uyuşturucu konularak sağlandığını söyledi. Ayrıca uyuşturucunun etkisini gösterdiği her seferinde çocuklara tecavüz edildiğini de itiraf eden terörist, “Bu rezalete dayanamayarak kaçtım” dedi.

www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2018, 21:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17