banner10

Türk düşmanı Piri'den İmamoğlu'na tebrik mesajı

CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun dün mazbatasını almasının ardından, Türkiye düşmanlığını bulduğu her fırsatta dile getiren Avrupa Parlamentosu (AP) Türkiye Raportörü Kati Piri'den dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Türk düşmanı Piri'den İmamoğlu'na tebrik mesajı

CHP'li Ekrem İmamoğlu'nun dün mazbatasını alıp İstanbul Büyükşehir Başkanı olarak göreve başlamasının ardından ilk tebrik mesajlarından biri,  Türkiye düşmanlığıyla bilinen ve sık sık yaptığı skandal açıklamalarla gündeme gelen Kati Piri'den geldi.

Avrupa Parlamentosu (AP) Türkiye raportörü Kati Piri, sosyal medya hesabı Twitter'dan Ekrem İmamoğlu'nu kutladı.

Piri, Ekrem İmamoğlu'nun Twitter hesabını etiketleyerek "Tebrikler sayın başkan" diye yazdı.

TERÖRİSTLERLE HER FIRSATTA İÇ İÇE!

Avrupa Parlamentosu Türkiye raportörü Kati Piri, Türkiye'nin rağmına olan her kim varsa görüşmekten hicap duymuyor. Kati Piri, geçtiğimiz yıllarda HDP'li Selahattin Demirtaş ve Almanlara sığınan firari Can Dündar ile aynı karede yer almıştı.

SKANDAL TÜRKİYE RAPORU!

Türkiye düşmanlığını bulduğu her fırsatta dile getiren Avrupa Parlamentosu (AP) Türkiye Raportörü Kati Piri, 15 Kasım 2018 tarihinde hazırladığı Türkiye ile ilgili yazdığı taslak raporunda "AB kapısı Türkiye'ye tamamen kapanmalı" demişti.

YASAL SÜREÇ SÜRÜYOR

AK Parti ve MHP'nin hem İstanbul geneli için hem de bazı ilçeler için İstanbul İl Seçim Kurulu'na ve YSK'ya başvuruları olmuştu.

İmamoğlu mazbatasını alsa da hukuki süreçte son karar YSK tarafından verilecek. 

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2019, 17:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17