Şişli'de halk otobüsünde ilginç anlar! 'Ayakkabıma kadar çıkardım'

Şişli'de, özel halk otobüsünde bir kadın yolcunun cep telefonu çalınırken, polis erkek yolcuların, kadın yolcular da birbirinin üzerine aradı.

Şişli'de halk otobüsünde ilginç anlar! 'Ayakkabıma kadar çıkardım'

Olay, İstanbul Şişli'de, Abide-i Hürriyet Caddesi üzerinde dün saat 17.00 sıralarında yaşandı. Okmeydanı-Eminönü seferini yapan özel halk otobüsüne Çiftecevizler durağından binen bir kadın, koltuğa oturduğu sırada montunun sağ cebine koyduğu cep telefonun yerinde olmadığını fark etti. Bir yolcunun cep telefonundan kendi numarasını arayan kadın, telefonunun kapalı olduğunu anladı.  

Kadın yolcu cep telefonunun çalındığını söylemesi üzerine şoför, polisi arayarak durumu bildirdi. Daha sonra otobüsü Abide-i Hürriyet durağında durduran şoför, polis gelene kadar yolcuların inip binmesine izin vermedi.

Polis erkek yolcuları, kadınlar da birbirlerinin üzerini aradı

Telefonu çalınan kadından bilgi alan polis, erkek yolcuların üzerini tek tek ararken, kadın yolcular da birbirlerinin üzerini aradı. Yapılan üst aramalarında cep telefonu bulunamadı. Aramaların bitmesinin ardından otobüs şoförü yolcuları alarak seferini tamamlamak üzere yola çıkarken, telefonu çalınan kadın da şikayetçi olmak için polis merkezine gitti.

"Ayakkabıma kadar çıkardım"

Olay sırasında otobüste yolculuk eden bir kadın "Bir beyefendi vardı. Durakta apar topar hemen indi. Hanımefendi benden şüphelendi de ben telefonu ne yapayım. Üzerimi aradı, çantamı aradı ama çıkmadı. Ayakkabıma kadar çıkardım." dedi.

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 10:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17