banner10

Sabah namazı sonrası sokağa çıktı... Köpekler burnunu ve bacağını parçaladı

Elazığ’da bir köyde 3 köpeğin saldırısına uğrayıp burnu ve bacağı parçalanan Mehmet Yıldırım isimli vatandaş ölümden döndü.

Sabah namazı sonrası sokağa çıktı... Köpekler burnunu ve bacağını parçaladı

Olay, Elazığ’ın Kovancılar ilçesine bağlı Çelebi köyünde yaşandı Edinilen bilgiye göre, sabah namazı sonrası hayvanları yemlemek için dışarı çıkan 35 yaşındaki Mehmet Yıldırım, 3 köpeğin saldırısına uğradı.

TEDAVİ ALTINA ALINDI

Bir süre mücadele eden Yıldırım, burnundan, bacağından ve göğsünden aldığı yara sonucu yere düştü. Bu esnada seslere kalkan Yıldırım’ın annesi Sıdıka Yıldırım, bağırarak köpekleri uzaklaştırdı. Yıldırım, ambulansla Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. 

Sabah kalktığında kapının önünde köpekleri gördüğünü belirten Mehmet Yıldırım, “Köpekleri görünce dedim bunları kovalayayım da anneme saldırmasın. Daha kovalamadan bana saldırdılar. Birisi önce geldi göğsüme atladı o sırada mücadele verdim.

''VURDUM AMA BIRAKMADILAR''

Diğeri sağ ayağıma saldırdı. Diğer dişi köpekte burnuma saldırdı. O sırada beni götürüp getirdiler. Annem gelince kaçtılar. Mücadele fırsatı vermediler" dedi. 

Yumruk atmasına rağmen köpeklerden kurtulamadığını aktaran Yıldırım, "Büyük köpekler olduğu için fırsat vermediler. Köpekler sahipsiz değildi başka köylerden gelen köpekler. Çünkü büyük köpeklerdi.

Yumruklar vurdum ama bırakmadılar. Daha sonunda ben kendim pes ettim. Annem gelince bağırdı, ondan sonra saldılar” ifadesini kullandı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner6

banner17