banner39

Saadet Partisi İstanbul kararını açıkladı

Saadet Partisi, 23 Haziran 2019'da gerçekleştirilecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için Necdet Gökçınar’ı tekrar aday göstereceklerini duyurdu.

Saadet Partisi İstanbul kararını açıkladı

Saadet Partisi, İstanbul'daki yenilenecek seçimlere 31 Mart'taki adayı Necdet Gökçınar ile katılacağını açıkladı.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun mesajları şöyle:

"İlgili kurullarımızla yaptığımız geniş istişareler, kamuoyu eğilimleri ve ülke gerçeklerini göz önünde bulundurarak 23 Haziran 2019 seçimlerine Saadet Partisi olarak Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Necdet Gökçınar ile devam etmeye karar vermiş bulunmaktayız.

Artık bu seçimde İstanbul 16 milyon değil 82 milyondur. İstanbul Türkiye’nin kalbidir ve İstanbul’un yorulması Türkiye’nin yorulması demektir. Bu sorumlulukla verdiğimiz karar Türkiye’mizin önünü açmaya yöneliktir.

Bu vesile ile yürütülecek seçim kampanyalarında başta adaylar ve siyasi partiler olmak üzere bütün vatandaşlarımızı üslup ve davranış olarak her zamankinden daha fazla hassas olmaya davet ediyoruz.

Bu seçimlerin İstanbul'umuza, ülkemize ve milletimize hayırlar ve güzellikler getirmesini temenni ediyoruz. 23 Haziran çatışmanın değil dayanışmanın tarihi olsun."

Kaynak: Ajanslar


 

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 16:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner43

banner46