PKK'lı teröristler arasında kaos çıktı! Murat Karayılan'a isyan!

PKK'lı teröristlerin ini Kandil'den gelen son dakika bilgisine göre teröristbaşı Murat Karayılan'a kazan kaldırıldı. Kendisi için infaz emri verilen 25 yaşındaki bir terörist PKK elebaşlarından Murat Karayılan'ı telsizden dinledi ve olanlar oldu. PKK kampından uzak bir noktada Karayılan'a hakaretler yağdıran terörist Vedat Demir Kandil'deki terör kamplarında yaşanan kaosun fitilini ateşledi. Edinilen son dakika haberine göre Karayılan'ın "ROJ" kod adlı telsizinin frekansına bağlanan terörist "Sıranın size geldiğini anladınız. Alçak adam" diye bağırdı.

PKK'lı teröristler arasında kaos çıktı! Murat Karayılan'a isyan!

Kandil'de kaos, çöküş ve yıkım var. Terör örgütü PKK'da hakkında ölüm emri verilen bir terörist, elebaşı Murat Karayılan'a hattına girdiği telsizden "Ölenler çoğaldıkça, sıranın size geldiğini anladınız. Sonunda sen de ölüm korkusu yaşamaya başladın alçak adam" sözleriyle seslendi. Otoritesini her geçen kaybeden terörist Karayılan Kandil'deki kaosu yönetemedi. Örgütte her kafadan bir ses çıkarken artık tam bir kaos yaşanıyor. İşte terör örgütünün inlerinden gelen son dakika haberleri;

TSK'nın başarılı operasyonları sonucu büyük kayıplar veren PKK'ınn çöküş ve dağılma sürecine girmesi, elebaşları ile teröristleri de birbirine düşürdü.

SON DAKİKA HABERİ 25 YAŞINDAKİ TERÖRİST KANDİL'DE KAOSUN FİTİLİNİ ATEŞLEDİ

PKK terör örgütünde yaşanan çöküş, kavga, kaçış ve infaz kararları teslim olan teröristlerin ifadelerine yansıdı. Bir milyon lira ödüllü turuncu kategoride aranan, PKK'nın sözde Van Başkale Sorumlusu "Şevger Başkale" kod adlı terörist Vedat Demir (25)'in grubunda bulunan teröristlerden 21'i, TSK'nın başarılı operasyonlarıyla etkisiz hale getirildi.

HAKKINDA İNFAZ EMRİ VERİLEN TERÖRİST, KARAYILAN'IN TELSİZİNE GİRİP HAKARETLER YAĞDIRDI

TSK'nın indirdiği darbeden Vedat Demir'i sorumlu tutan örgüt teröristbaşlarından Murat Karayılan, verdiği talimatları yerine getirmediği suçlamasıyla Demir hakkında ölüm emri verdi. Durumu öğrenince örgütten kaçan Demir, ardından Kandil'deki örgütün sözde ana karargahındaki "Roj" kod adlı telsiziyle bağlantıya geçerek, Karayılan'a hakaretler yağdırdı.

KARAYILAN'A "HEPİNİZİN CANI CEHENNEME" DEDİ KAÇTI

Üç hafta önce Kandil'den kaçarak sınır hattında teslim olan "Muzur Madur" kod adlı Ö.K. (24), istihbarat birimlerinin hazırladığı rapordaki ifadesinde şunları anlattı:

BİZZAT ŞAHİT OLAN TERÖRİSTLER BÖYLE ANLATTI

O gece istasyonda nöbetçiydim. Telsiz kodundan ve sesinden tanıdığım Vedat Demir anons edip, "Cemal Başkan'a (Murat Karayılan) notum var. Sonunda sende ölüm korkusu yaşamaya başladın alçak adam. Ölenler şimdi mi umurunda oldu. Sen ve diğerlerinin derdi, ölenler çoğaldıkça sıranın size geldiğini anladınız. Size inandığım için ben de sizin kadar alçağım. Hepinizin canı cehenneme" diyerek, telsizi kapattı. Sonra da firar ettiğini öğrendik.

Kaynak: SABAH

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42