banner10

Özhaseki'den Mamak için raylı sistem müjdesi

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Özhaseki, Ankara'da gerçekleştirecekleri projelerin bir kısmını paylaşarak, raylı sistemin Mamak'a geleceğini söyledi.

Özhaseki'den Mamak için raylı sistem müjdesi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet ÖzhasekiMamak ilçesindeki bir düğün salonunda düzenlenen "Kırşehirliler Federasyonu ile Buluşma" programına katıldı.

Özhaseki, burada yaptığı konuşmada, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığı dönemindeki hizmetleri anlattı. 

"Ne benim ne yavrularımın boğazından bir milim haram geçmedi"

Özhaseki, "Şehri bir yerden aldık bir yere taşıdık. 21 senenin sonunda Sayın Cumhurbaşkanımız Ankara'ya gelmemi isteyince insanların huzuruna çıktım önce helallik istedim. Cenabıhak şahittir ki ne benim ne yavrularımın boğazından bir milim haram geçmedi elhamdülillah." ifadesini kullandı.

Raylı sistem Mamak'a gelecek

Ankara'da gerçekleştirecekleri projelerin bir kısmını paylaşan Özhaseki, raylı sistemin Mamak'a geleceğini, ilçede kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında evleri yıkılan vatandaşların evlerini 5 yıl içinde teslim edeceklerini dile getirdi.

'Bin 400 belediye başkan adayını üç ay boyunca birlikte belirledik'

Özhaseki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaklaşık bin 400 belediye başkan adayını üç ay boyunca birlikte belirlediklerini söyledi.

Bir taraftan ittifak görüşmelerini sürdürdüğünü, bir taraftan da iş başına gelecek adayları bulmak için çalıştığını anlatan Özhaseki, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile adayları belirlerken, o kişinin "el emin" sıfatını taşıması, ehliyet ve liyakat sahibi olması ve vatandaşa güler yüzle hizmet vermesi gibi üç vasfa dikkat ettiklerini vurguladı.

Programa, AK Parti Mamak Belediye Başkan adayı Murat Köse de katıldı.

Kaynak: www.gaste24.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner6

banner17