Ördek avında ölen 2 kardeş son yolculuğuna uğurlandı

İzmir'in Torbalı ilçesinde, gölette ördek avlarken teknenin batması sonucu hayatını kaybeden 3 arkadaştan Mustafa ve Erkin Ölmez kardeşler defnedildi.

Ördek avında ölen 2 kardeş son yolculuğuna uğurlandı

İzmir'de gölette ördek avlarken fiber teknenin batması sonucu 3 kişinin öldüğü olayda yaşamlarını yitiren Ölmez kardeşler son yolculuğuna uğurlandı.

Çaybaşı Mahallesi Sinektepe Ovası mevkisinde yağışın ardından oluşan gölette 3 arkadaşıyla ördek avladığı sırada fiber teknenin batması sonucu yaşamını yitiren 3 arkadaştan Mustafa (43) ve Erkin Ölmez (46) kardeşlerin cenazesi yakınları tarafından İzmir Adli Tıp Kurumu morgundan alındı.

Bornova ilçesi Yeşilova Mahallesi'ndeki Ulu Cami'ye getirilen Mustafa ve Erkin Ölmez kardeşlerin tabutlarının üstüne havlu konuldu. 

Ölmez kardeşler, cenaze namazı sonrası Hacılar Kırı Mezarlığı'nda defnedildi.

Ne olmuştu?

Torbalı ilçesinde dün yağmur sularının birikmesi sonucu oluşan gölette ördek avlayan Hüseyin Karakuş, Mustafa ve Erkin Ölmez ile Mesut Yıkılmaz'ın bulunduğu fiber tekne batmış, AFAD, itfaiye ve deniz polislerinin çalışması sonucu Ölmez kardeşler ile Yıkılmazın cansız bedenlerine ulaşılmış, Karakuş yaralı kurtarılmıştı. 

Kaynak: www.gaste24.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17