Müge Anlı'da kızını arayan anne suçladığı adama terlikle saldırdı

Pınar Geyik, 13 yaşındayken annesi Gülşen Caymaz vedalaşarak evinden ayrıldı ve kendisinden bir daha haber alınamadı. Şimdilerde 20'li yaşlarda olan Geyik, annesi Gülşen Caymaz'ın bulunması için Müge Anlı programına çıktı. Programda yer alan konuklardan Murat Akın ile Gülşen Caymaz'ın annesi Kamile Bağlıkurdu arasında çıkan tartışma terliklerin havada uçuştuğu bir kavgaya dönüştü.

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren Müge Anlı ve ekibi hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitlemeye devam ediyor. 

Müge Anlı ve ekibinin bu gün konuk olarak aldığı isimlerden Pınar Geyik annesinin bulunmasını istedi.

Annesi ile tartıştıktan sonra evden ayrıldığı ve bir daha kendisinden haber alınamadığı belirtilen Gülşen Caymaz'ın en son Coşkun ismindeki erkek arkadaşıyla görüştüğü iddia edildi.

İkiliyi tanıştırdığı iddia edilen Murat Akın da programda konuk olarak yer aldı.

Gülşen Caymaz'ın annesi Kamile Bağlıkurdu stüdyodaki konuklardan Murat Akın'a terlikle saldırdı. Ardı ardına küfürler saydıran Bağlıkurdu'na yayın ekibi müdahale ederken Müge Anlı'da konukları sakinleştirmeye çalıştı.

KARAMAN'DA KAYBOLAN GÜLŞEN CAYMAZ'A NE OLDU?

20 yaşındaki Pınar Geyik, 8 yıldır kayıp olan annesinin bulunması için Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Daha önce anneannesinin de programa katıldığını belirten genç, artık umudunu yitirdiğini söyledi. İddiaya göre 28 yaşındaki Gülşen Caymaz, annesiyle tartıştı, kızıyla vedalaştı ve kayboldu.

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2021, 14:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8