banner10

MHP'den flaş İstanbul kararı!

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, usulsüzlük nedeniyle YSK kararıyla 23 Haziran'da yenilenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim çalışmaları ile ilgili yazılı açıklama yaptı.

MHP'den flaş İstanbul kararı!

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, usulsüzlük nedeniyle Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından 23 Haziran'da yenilenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim çalışmaları ile ilgili yazılı açıklamada bulundu.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın,  partisinin İstanbul’da büyük bir sorumluluk bilinci içinde çalışmalarını sürdürdüğünü kaydetti.

BAHÇELİ 14 TEMMUZ’DA İSTANBUL'DA

Yalçın, seçim çalışmaları kapsamında Genel Başkan Bahçeli'nin 14 Haziran'dan itibaren İstanbul'da olacağını belirterek, "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, partimizin seçim çalışmaları dolayısıyla 14 Haziran’dan itibaren İstanbul’da bir dizi ziyaret ve görüşmede bulunacaktır. İstanbul programı çerçevesinde Sayın Genel Başkanımız; şehirdeki hemşehri derneklerinin başkan ve yöneticileri, işçi ve işveren kuruluşları, kadın dernekleri, iş dünyasının önde gelen isimleri ve çeşitli sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle bir araya gelecektir." ifadelerini kullandı.

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 17:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17