banner39

MHP lideri Bahçeli'den Cem Yılmaz ve Galatasaray'a 'İmamoğlu' tepkisi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, şaibeli İstanbul seçiminin Yüksek Seçim Kurulu tarafından yenilenmesiyle başlayan tartışmalarda, "Herşey çok güzel olacak" sloganını paylaşarak İmamoğlu'nu destekleyen Cem Yılmaz ve divan toplantısında İmamoğlu’na desteğini açıkça dile getiren Galatasaray yöneticisi Hayri Kozak'ı sert sözlerle eleştirdi.

MHP lideri Bahçeli'den Cem Yılmaz ve Galatasaray'a 'İmamoğlu' tepkisi

MHP lideri Devlet Bahçeli,  şaibeli İstanbul seçiminin YSK tarafından yenilenmesiyle başlayan tartışmalarda "Herşey çok güzel olacak" sloganını paylaşarak CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na destek veren Cem Yılmaz başta olmak üzere sanatçılar ile, İmamoğlu'na açıkça destek veren Galatasaray Spor Kulubü yöneticisi Hayri Kozak'ın çıkışına sert tepki gösterdi.

Cem Yılmaz için "Cem Yılmaz'ı artık sevemem" diyen Bahçeli, kendisini gördüğünde önce "elbiseni değiştir" diyeceğini kaydetti. Galatasaray Spor Kulubü yöneticisi Hayri Kozak'ın çıkışına da tepki gösteren Bahçeli, "Galatasaray o şahsı afaroz etsin" dedi.

Bahçeli, gazetecilerle buluştuğu iftar yemeğinde kendisine sorulan sorulara şu cevapları verdi:

GALATASARAY O ŞAHSI AFOROZ ETSİN

- Galatasaray divan toplantısında Hayri Kozak, açık açık Ekrem İmamoğlu’na desteğini deklare etti. Sonrasında da esprili bir şekilde 'inşallah bu son toplantı olmaz' yorumları yapıldı Galatasaraylılar tarafından. Siz nasıl yorumlarsınız?
- Galatasaray yönetimi o şahsı aforoz etsin. Yani çok sayıda taraftarı bulunan spor kulübünü bir kişi bu şekilde istismar edemesin bir eksik kalsın bana göre Galatasaray.

'CEM YILMAZ'I ARTIK SEVEMEM'

- Sanatçılardan da benzer tepkiler geldi…
- Türkiye’de TV’ler olmayan sanatçıları olur hale getiriyorlar. O kadar yükseldikten sonra bir laf etmesi lazım. Onları dikkate almıyorum ben. Herkes Cem Yılmaz Bey’i sever ve çok güler. Ben ise onu görünce önce bir elbiseni değiştir derim. Kravat tak, hatta takma başka bir şeyler yap. Belediye seçiminde oy vereceksen git ver ama sana yönelmiş sevgiyi siyaseten istismar edip hepimizin alerjisini toplamaya vesile olma. Yüzde 49’u sevebilirsin ama yüzde 51’e de saygı duy. Ben, Cem Yılmaz’ı bundan sonra sevemem.

Kaynak: Ajanslar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner43

banner46