MHP lideri Bahçeli: Son kozlarını oynuyorlar...

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Son kozlarını oynuyorlar. Huzur ve refahı milletimize çok görenler pusuda. Geleceğimizi kundaklamak isteyenler iftiralara sığındılar..." dedi.

MHP lideri Bahçeli: Son kozlarını oynuyorlar...

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yozgat'ta vatandaşlara seslendi.

Cumhur İttifakı'nın 31 Mart 2019'da Mahalli İdareler Seçimleri'nin sonuçları ne olursa olsun yaşayacağını ve var olacağını belirten Bahçeli, "Buna hiç kimse engel olamayacaktır. Nifak tutmayacak, tahrikler sonuç vermeyecektir. Cumhur İttifakı, Türkiye'dir, istikbalimizin güvenidir, istiklalimizin güvencesidir." şeklinde konuştu.

Devlet Bahçeli, "CHP Genel Başkanı, YPG'yi aklayadursun. Biz teröristleri silindir gibi ezip geçmeye yeminliyiz, kararlıyız." dedi.

Bahçeli konuşmasında şu ifadeleri kullandı:

AK Partili kardeşlerimizle omuz omuza yürüyoruz. Ayrımız gayrımız yok. Cumhur İttifakı istikbalin mimarıdır. Yozgat'ta zillete yer yoktur.

Bu yerel seçimler hayati derecede önemlidir ve öncekilerden farklıdır. 31 Mart seçimleri bir beka seçimidir. Milli birlik ve beraberliğimize hasım odaklar 31 Mart'a kaos ve kriz gözüyle bakıyorlar. Her çürümüşlüğe tevessül ediyorlar. Son kozlarını oynuyorlar. Huzur ve refahı milletimize çok görenler pusuda. Geleceğimizi kundaklamak isteyenler iftiralara sığındılar. Lider ülke Türkiye ülkümüzü yok sayanlar fitne taşıyorlar.

Cumhur öldü mü ki Kürdistan bahsediyorlar. Ey densizler, bre gafiller zillet oradaysa millet burada. İhanet oradaysa, Yozgat burada. Eğilmez başıyla, bükülmez bileğiyle Türk milleti burada. Bizler çağ açıp çağ kapatan bir ruhun devamıyız. Tavizsiz bir heyecanımız var. Türk milleti dün boyun eğmedi yine eğmeyecek. Ne kadar Türkiye karşıtı varsa çevremizde toplanmış durumda. Ne kadar komplocu, dağılma figüranı varsa faaliyet halinde. Alayı birden karşımızda ülkemize parmak sallıyorlar.

Ekonomik mahvımızı isteyenler pusuda, bölünmemizi bekleyenler el ovuşturuyor. Bu aziz millet çaresiz değildir, Yozgat bunun güvencesidir. Ezanla dalga geçen, Kürdistan'a göz kırpan CHP'ye Yozgat dersini verecektir. HDP ile aynı karede olan İP'e Yozgat fırsat vermeyecektir. Kurulan oyunları bozacaktır.

Türkiye içte ve dışta büyük bir tehdidin kapanındadır. Etrafımız vahşi emellerle kuşatılmıştır. Türkiye siyasi, sosyal ve ekonomik çembere alınmıştır. Milli güvenliğimiz tehlike içindedir. Biz namerde muhtaç olmamak için beka diyoruz. Türkiye'nin yükselişini engellemek isteyenlere fırsat tanımayız.

CHP Genel Başkanı YPG'yi aklaya dursun biz teröristleri silindir gibi ezip geçmeye kararlıyız. Boncuk gibi dizilmiş Kandil'in gölgesine, Pensilvanya'nın dümen suyuna girmiştir. İki yanlıştan bir doğru çıkmaz, bunlardan bir yol olmaz. Atatürk'ün CHP'sini PKK'lılarla bir araya geldiğini görmez utanç kaynağıdır. CHP'lilere çağrımdır, bu Kılıçdaroğlu'ndan kurtulun, defolu CHP'lilerden kurtulun. CHP'nin yanlışları Everest'i de geçti."

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 15:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17