MHP düğmeye bastı! Harekât başladı...

31 Mart İstanbul seçimlerinin iptal edilmesinin ardından yol haritası belli olan MHP, 'İstanbul seçimleri için hemşehri harekâtını başlattığını' açıkladı.

MHP düğmeye bastı! Harekât başladı...

31 Mart'ta gerçekleştirilen şaibeli İstanbul seçimlerinin Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından  iptal edilmesinin ardından MHP İstanbul için düğmeye bastı.

İl başkanlarını Ankara'da toplayan MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın önceki gün teşkilatla ilk toplantısını yaptı.

1 milyon 700 bin seçmenle tek tek görüşülecek

Toplantıda 23 Haziran'da yapılacak İstanbul seçiminin yol haritası çizildi. MHP, İstanbul'da 31 Mart'ta sandığa gitmeyen 1 milyon 700 bin seçmenle tek tek görüşecek.

Sandığa gitmeyen seçmenin çoğunun milliyetçi muhafazakâr seçmen olduğu aktaran parti yönetiminin teşkilata, "Yüz yüze sohbet edince, insanların kafalarındaki bazı karışıklar gidiyor.

'MHP olarak 23 Haziran'da da Binali Yıldırım'ın kazanması için çalışacağız'

31 Mart'ta Binali Yıldırım seçimleri zaten kazanmıştı. Bu usulsüzlükler YSK kararıyla ortaya tescillendi. MHP olarak 23 Haziran'da da Binali Yıldırım'ın kazanması için çalışacağız" dedi.

'Biz, 'hemşehri harekâtı'nı başlattık'

Parti yönetimi, teşkilattan mahalle temsilcileriyle bir araya gelinmesini isteyerek "Biz, 'hemşehri harekâtı'nı başlattık. Kanaat önderleriyle ve derneklerle görüşüyoruz. İftar ve sahur programları var. Siz de mahalle temsilcilerine ulaşın. Oy vermeyen herkese gideceksiniz" talimatını verdi.

Kaynak: Ajanslar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Devlet Koltukseven
Devlet Koltukseven - 2 ay Önce

Hemşehriler de yana yakıla sizi bekliyorlardı! Hah hah ha! Bu ülkede en nefret edilen herif İ. Melih Gökçek'ti, şimdi Bahçeli istepnesi Melih'i geçti.

Özüdoğru sözüdoğru
Özüdoğru sözüdoğru - 2 ay Önce

Semih Yalçın gelip benimle yüz yüze bir görüşse! VAllahi kafamdaki karışıklıklar gider, içimdeki sıkıntıyı bol kepçe tükürükle çıkarırım. Yalnız ben değil yüzbinlerce kişi Semih Yalçın'ı bekliyor!

SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17