banner10

Metrobüste güpegündüz cinsel saldırı! O anlar kamerada

Dün öğleden sonra İstanbul'da, metrobüsle Avcılar istikametinde giden bir adam, kadın yolcuya cinsel saldırıda bulundu. Cinsel saldırıya uğrayan kadın, saldırganı videoya çekti.

Metrobüste güpegündüz cinsel saldırı! O anlar kamerada

Dün öğleden sonra İstanbul'da yaşanan iğrenç olayda, metrobüsle Avcılar istikametinde giden bir adamın, aynı araçta seyahat ettiği kadın yolcuya cinsel saldırıda bulunduğu bildirildi. 

Metrobüste cinsel saldırıda bulunduğu belirtilen F.Ö., kadının tepkisi ve çevredekilerin desteğiyle metrobüsten çıkarıldı.

"BİZ DEĞİL SİZ UTANACAKSINIZ"

Tacize uğradığını belirterek tepki gösteren kadının, olayın ardından çektiği videoda "Fermuarını açmışsın, üstüme boşalmışsın şerefsiz", "Biz değil siz utanacaksınız" ifadelerini kullandığı duyuldu.

Olay sosyal medyada da büyük tepi topladı. #MetrobüsteTacizVar etiketini açan sosyal medya kullanıcıları tepkilerini bu etiket üzerinden dile getirdi.

'GÖZÜMÜ KAPATARAK UYUYOR NUMARASI YAPTIM'

İsmini vermek istemeyen ve tacize uğradığını belirten kadın Oda TV’ye yaptığı açıklamada metrobüste girişte oturduğunu belirterek, tacizcinin ayakta dibine kadar geldiğini belirtti.

Önce kendisine temas ettiğini anlatan kadın, metrobüsün, adamın bu kadar yakın durmasını gerektirecek kadar da kalabalık olmadığını söyledi.

Bir süre sonra adamdan şüphelenen kadın, uyuyor numarası yaptığını ve. “Gözümü kapatarak uyuyor numarası yaptım. Etek giymiştim bu yüzden fotoğraf çekmeye çalıştı. Yakınlığını hissedince gözümü açtım ve telefonunda fotoğraf galerisinde olduğunu gördüm” diyen kadın, tacizcinin daha sonra cinsel organını dışarı çıkararak elbisesine boşaldığını aktardı.

Bu andan sonra bağırarak tacizciyi ittirdiğini belirten kadın, diğer yolcuların da tacizciyi gördüğünü kaydetti

“Metrobüsü durdurduktan sonra aşağı indik ve diğer yolcularla birlikte yakaladık” diyen kadın, karakola giderek şikayetçi oldu.

Tacizcinin ise gözaltında olduğunu belirten kadının elbiseleri de incelenmek üzere alındı.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2019, 13:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17