Meral Akşener’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tam destek!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek vererek, “"Soykırım iddiaları iftiradır. İktidarın bu konudaki duruşunu destekliyoruz." dedi.

Meral Akşener’den Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tam destek!

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin TBMM'deki grup toplantısında gündeme ait çarpıcı açıklamalarda bulundu. 1915 olaylarını 'soykırım' olarak tanıyan ülkelere sert tepki gösteren Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarına destek vererek "İktidarın yanındayız" mesajı verdi.

"SOYKIRIM İDDİALARI YALANDIR, İFTİRADIR"

İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, "Her yıl Nisan ayında bazı ülkeler 1915 yılında yaşanan olaylara ilişkin Türkiye'yi karalamaya devam ediyor. Tarih bütün hakikati ile ortadadır. Soykırım iddiaları iftiradır. İktidarın bu konudaki duruşunu destekliyoruz." dedi.

Akşener, "Memleket evlatlarının Mamak'ta yaşadıkları hepimizin malumu. Dönemin cezaevi komutanı Raci Tetik'in ölüm haberi o günleri yeniden yaşattı bizlere. Beddua etmiyorum. Allah'ın bileceği iş biliyorum ki varsa bir hesabı verecektir, Allah'a havale ediyorum." diye konuştu.


 

YORUM EKLE
YORUMLAR
emrullah
emrullah - 3 ay Önce

hanımefendi peki senin o yere göğe sığdıramadığın HDP de aynı ermeliler gibi abd deki lobiler gibi onların ağızlarıyla konuşuyor hani sen MHP yi beğenmedin yeni bir ülkücü hareket dedin yaptklarına bakılırsa vatan hainleriyle kol kolasın senin neyin vatanperver neyin milliyetçi ülkücü zaten evveliyatında da byle bir şey yoktu perde önünde başka perde arkasında başka işler karıştırmayın

SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17