banner39

Melih Gökçek’ten Ekrem İmamoğlu'na zor soru!

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Twitter hesabından İstanbul CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İmamoğlu’na yönelttiği soru dikkat çekti.

Melih Gökçek’ten Ekrem İmamoğlu'na zor soru!

Terör örgütü PKK'lı Bese Hozat’ın İmamoğlu’na destek açıklamalarının yer aldığı videoyu twitter hesabından paylaşan Gökçek, takipçilerine “İstanbul CHP Belediye Başkan Adayı İmamoğlu’nun PKK hakkında tek kelimesini işittiniz mi?” diye sordu. Gökçek, “Şu PKK’lı kadının konuştuklarına bakın, bu lafları işitip de İmamoğlu’na oy vermeye nasıl eliniz gidecek.” dedi.


Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 16:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
HALUK
HALUK - 1 yıl Önce

EN SON KONUŞMASI GEREKEN ZAT

Devlet Koltukseven
Devlet Koltukseven - 1 yıl Önce

Ulan Melih! Ortada görünme ve sesini çıkarma! Millet senden o kadar nefret ediyor ki, sen ne söylersen söyle ters teper!

osman dağdelen
osman dağdelen - 1 yıl Önce

bu kişi AKP LİDERİ R.T. ERDOĞANININ PARTİ LİDERLİĞİNDEN BİR ŞEKİLDE AYRILMASINDAN SONRA AKP BAŞKANI OLMAYI DÜŞLEMEKTEDİR. SEÇİMDEN ÖNCE MANSUR YAVAŞ HAKKINDA KARALAMA KAMPANYAI YÜRÜTMÜŞ, ŞİMDİ DE E.İMAMOĞLU HAKKINDA YÜRÜTMEKTEDİR. ÇOK TEHLİKELİ , SİNSİ SİNSİ FAALİYETTE BULUNMAKTADIR AKP NİN BAŞINA GEÇTİĞİNDE ERDOĞANI ARATACAKTIR. ERDOĞANDA PARİ İÇİ DEMOKRASİ İNANCI YOKTUR. M.GÖKÇEKTE DE YOKTUR AMA YOLSUZLUKLARI NEDENİYLE BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN İSTİFA ETTİRİLDİĞİ SÖYLENMEKTEDİR. ÇOK TEHLİKELİ BİR KİŞİLİK. ALLAH ONUN İFTİRA VE KOMPLOLARINDAN İMAMOĞLUNU KORUSUN.

Malatyalı
Malatyalı - 1 yıl Önce

İ... Melih! Paketlenip kapı önüne konuldun! Hala utanmadan çıkıp konuşuyorsun! Millet senin inadına değil İmamoğlu'na, Apoya bile oy verir!

Özüdoğru sözüdoğru
Özüdoğru sözüdoğru - 1 yıl Önce

Melihin takipçileri onun lafını dinlemek için takip etmiyorlar, suratına ya da resmine tükürmek için! Bu lüzumsuz herifin söylediklerinin hiçbir haber değeri yok!

SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner43

banner46