Mehmet Özhaseki'den Mansur Yavaş’la TV’de tartışma için yeni açıklama

AK Parti’nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, "Tayyip Bey izin verirse Yavaş'la televizyonda tartışmak isterim" ifadesi için açıklamada bulundu.

Mehmet Özhaseki'den Mansur Yavaş’la TV’de tartışma için yeni açıklama

AK Parti tarafından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday gösterilen Mehmet Özhaseki, Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi'ye konuştu.

Güzel bir kampanya dönemi geçirdiğini belirten Özhaseki, "Ankara için yapacaklarımı anlatıyorum. İnsanlar ilgi duyuyorlar, dua ediyorlar" dedi.

MHP'LİLERİN İLGİSİ

Abdulkadir Selvi, yazısında, AK Parti tarafından Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday gösterilen Mehmet Özhaseki'nin CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye başkan adayı Mansur Yavaş'la mücadelesi için şu ifadeleri kullandı:

MHP'lilerin düzenlediği toplantıya geçerken, bir yandan da MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ile irtibat halindeydi. Bunun üzerine seçim çalışmalarında MHP'den yeterli desteği alıp alamadığını sordum. 'Hem de müthiş bir destek alıyorum' derken gözleri parladı. 'Onlar beni çok sevdi. Ben de onları. Zaten onların içlerinden biriyim' diye başladı anlatmaya. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin talimatıyla, her toplantıya Genel Başkan Yardımcısı ile il ve ilçe başkanlarının katıldığını söyledi. 'MHP en az biz AK Partililer kadar seçimler için motive' diye ilave etti.

TV'DE TARTIŞMA

Söz yine döndü dolaştı Mansur Yavaş'a geldi. Tayyip Bey izin verirse Mansur Yavaş'la bir TV programında tartışmak istediği yönündeki sözlerinin eleştiri konusu olduğunu hatırlattım. 'Partimizin kararı nedeniyle 10 yıldır arkadaşlarımız tartışma programlarına çıkmıyor. Onun için izin almaktan söz ettim' diye izah etme gereği duydu. 'Ben canıgönülden Mansur Bey'le çıkıp Ankara'yı ve projelerimizi konuşmak istiyorum. Bu konuda da partiye müracaat edeceğim' dedi. Bakarsınız izin çıkar, Mansur Yavaş'la Mehmet Özhaseki'nin bir TV programında tartışmasını izleriz.

Güncelleme Tarihi: 11 Mart 2019, 13:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17