banner10

Mehmet Özhaseki mal varlığını açıkladı

AK Parti'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, partisinin genel merkezindeki basın toplantısında mal varlığını açıkladı.

Mehmet Özhaseki mal varlığını açıkladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, mal varlığını açıkladı. AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. 

Özhaseki, Yeni Zelanda'da cuma namazı kılanlara yönelik terörist saldırısında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet dileyerek, terör saldırısını yapanları lanetlediğini ifade etti. 

"Rakiplerimin özeli beni ilgilendirmiyor"

Ankara'da seçim çalışmaları kapsamında yaptığı ziyaret ve programları anlatan Özhaseki, "3 ay boyunca bunun dışında benden başka türlü bir hareket görmemişsinizdir. Kampanyamız başladığında 'Rakiplerimin şahısları, özelleri, yaşantıları, ne yaptıkları beni ilgilendirmiyor. Ben bu konularda bir cümle bile etmeyeceğim.' diye ısrarla altını çizdim." ifadelerini kullandı.

Rakiplerini bir projelerinin olmaması ve belediyeciliği bilmemesinden dolayı eleştirdiğini aktaran Özhaseki, "Bunu söylemek benim hakkım." dedi.

Ankara'nın "başkent" sözüne layık bir şehir olacağının sözünü veren Özhaseki, bunu kendisinin anlattığı gibi rakiplerin de anlatmasını istediğini ancak onlardan bu konuda bir cümle duymadığını ifade etti.

Basın toplantısının ardından Özhaseki'ye ait mal beyanı, basın mensuplarına dağıtıldı.

Dağıtılan mal beyanına göre Özhaseki'ye ait 500 bin lira değerinde iki ev, 700 bin lira değerinde bir ev, miras yoluyla kalan arsa, iş yeri ve mesken, hisse satışından 159 bin 500 lira, 293 bin 272 dolar tutarında alacak, dört şirkette ise kurucu hisse bulunuyor.

Kaynak: www.gaste24.com

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17