banner10

Kaşıkçı'nın yeni görüntüleri ortaya çıktı

Suudi Arabistan Konsolosluğu'na girdikten sonra bir daha görülmeyen kayıp Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın konsolosluğa girişi kameralara yansıdı.

Kaşıkçı'nın yeni görüntüleri ortaya çıktı

Suudi Arabistan Konsolosluğu'na girdikten sonra bir daha görülmeyen Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın konsolosluğa giriş anına ait görüntüler ortaya çıktı.

Washington Post, Suudi Arabistan Konsolosluğu'na girdikten sonra bir daha görülmeyen Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın son görüntüsünü yayınladı.

Fotoğrafta, Cemal Kaşıkçı'nın 2 Ekim 13.14'te konsolosluğu giriş yaptığı görülüyor.

Emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre, evlilik işlemleri için 2 Ekim'de Suudi Arabistan Başkonsolosluğundaki randevusuna giden Cemal Kaşıkçı'nın (Jamal Ahmid H. Khashoggi) Başkonsolosluktan çıkmadığı tespit edildi.

Ayrıca bir kısmı Suudi yetkili olan 15 Suudi vatandaşının, 2 uçakla İstanbul'a gelip aynı saatlerde Başkonsoloslukta bulundukları ve daha sonra ayrılarak geldikleri ülkelere döndükleri belirlendi.

Emniyet yetkilileri soruşturmayı İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla bu çerçevede yürütüyor.

Kaşıkçı'nın Başkonsolosluğa girdiği saatle, nişanlısının kendisinden haber alamadığını bildirdiği süre zarfında Suudi Arabistan Başkonsolosluğuna yapılan tüm giriş çıkışlar da emniyet tarafından inceleniyor.

Kayıp gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın son görüntüsü;

Kaynak: Habertürk

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 11:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17