Karamollaoğlu: Yardıma ihtiyacımız var

Konya’da partisi tarafından bir düğün salonunda düzenlenen iftar yemeğine katılan Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, partililerden genel merkezlerinin yeni binası için bağış yapmaları çağrısında bulundu.

Karamollaoğlu: Yardıma ihtiyacımız var

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Konya’da partisi tarafından bir düğün salonunda düzenlenen iftar yemeğine katıldı.

Partili gençler tarafından karşılanan Karamollaoğlu, yemeğin ardından partililerine seslendi.

Müslüman ülkelerde kan ve gözyaşının aktığını belirten Karamollaoğlu, bu zulmün sona ermesi gerektiğini söyledi.

Karamollaoğlu konuşmasının sonunda, "Bildiğiniz gibi tam seçimin ardından yıllarca karargah edindiğimiz binamızdan çıkarıldık. Biz de kanuna uyarak binamızı terk ettik. Şimdi yeni bir bina bulmak mecburiyetindeyiz. Hamdolsun uygun bir yer bulundu. Gerekli sözleşmeler imzalandı. Şimdi iş buranın ücretini ödemeye kaldı. Ramazan vesilesiyle herkes hayır yapmaya yatkındır. Bundan dolayı Konyalı kardeşlerimizin üzerlerine düşen vazifeyi yerine getireceklerini umuyorum. Hatta umduğumuzdan daha iyi olacağını bekliyorum. Bir karargah, bina ve genel merkez olmadan çalışmak mümkün değil. Bu bizim için bir vecibe. Binanın satın alınabilmesi ve gerekli düzenlemelerin yapılması için çok ciddi kampanya ve yardıma ihtiyacımız var." sözleriyle partililere bağış yapmaları çağrısı yaptı.

Kaynak: Ajanslar

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 11:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
meraci83
meraci83 - 2 ay Önce

Kan kardeşin Kılıçtaroğlu na reca et İş bankası hisselerinden bir miktarını size versinler. Yıllardır yiye yiye tosuncuk oldular.Ucundan da size versinler.

SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17