Kaftancıoğlu'ndan 'İmamoğlu’na eş başkan' pozu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün belediyede CHP’li meclis üyeleriyle görüşürken, CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun Meclis kürsüsüne çıkıp İmamoğlu ile yan yana oturması, “İl başkanı, İmamoğlu’na eş başkan mı?” sorusuna neden oldu.

Kaftancıoğlu'ndan 'İmamoğlu’na eş başkan' pozu

Hafta içi mazbatasını alan CHP'li  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, dün belediyede CHP’li meclis üyeleriyle buluştu.

Belediye binasındaki kokteyl salonunda gerçekleşen görüşmeye CHP İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile ilçe belediye başkanları da katıldı. Kaftancıoğlu’nun Meclis kürsüsüne çıkıp İmamoğlu ile yan yana oturması “İl başkanı, İmamoğlu’na eş başkan mı?” sorusunu akıllara getirdi. 

KAFTANCIOĞLU'NDAN "BAŞARI BENİM" İMASI

İmamoğlu ve Kaftancıoğlu ardından ilçe belediye başkanlarıyla toplantı yaptı. Masada büyükşehir belediye başkanı ve il başkanının yine yan yana oturması dikkatlerden kaçmadı. Bir röportajında “Tarihe İstanbul’u alan il başkanı olmak bana yeter” diyen Kaftancıoğlu, İmamoğlu’nun başarısının arkasında kendisinin olduğu imasında bulunmuştu.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2019, 14:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17