banner10

İTO Rektörü öğrencilere tercihleri için yardım etti

İTO Rektörü öğrencilere tercihleri için yardım etti

İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazım Ekren, üniversite öğrencileri için İTO tarafından düzenlenen Üniversite Tercih Fuarı’nda öğrencilere yol gösterdi. Rektörün fuarda olması, yoğunluk oluşturdu. Üç gün süren fuara katılım 5 bini aştı.


İstanbul Ticaret Üniversitesi, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen Üniversite Tercih Fuarı’nda (ÜNİTERCİH 2018) büyük ilgi gördü. Üniversitenin standı üç gün boyunca doldu taştı. İstanbul Ticaret Üniversitesi standını üç günde 5 bin kişi ziyaret etti.

Rektör Ekren üniversite adaylarıyla yakından ilgilendi


İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazım Ekren de ÜNİTERCİH Fuarı’na üç gün boyunca katılarak İstanbul Ticaret Üniversitesi standını ziyaret eden adaylarla yakından ilgilendi. Aday öğrencilerle uzun uzun sohbet eden Prof. Dr. Ekren, ilgi alanlarını öğrenmeye çalıştı ve öğrencilerin sorularını yanıtladı.

İstanbul Ticaret Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazım Ekren ÜNİTERCİH Fuarı’nın açılışına da katıldı. Prof. Dr. Ekren açılış kurdelasını Rektör Yardımcıları, üniversitenin akademisyenleri ve fuar yetkilileri ile birlikte kesti.


İTO Başkanı eğitime verdikleri desteği anlattı


İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin ÜNİTERCİH 2018 Fuarındaki standını ziyaret edenler arasında üniversitenin kurucu iradesi olan İstanbul Ticaret Odası’nın Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç de vardı. İkinci gün fuara gelen Avdagiç de standı ziyaret eden öğrencilerle yakından ilgilendi, İTO’nun üniversiteye ve öğrencilerine sağladığı imkanları anlattı. Başkan Avdagiç fuara katılan oda üniversitelerinin stantlarını da ziyaret ederek bilgiler aldı.

Dekanlar ve akademisyenler soruları cevapladı


ÜNİTERCİH Fuarı’nda İstanbul Ticaret Üniversitesi standında fakülte dekanları, bölüm başkanları ve akademisyenler de üç gün boyunca adayların tüm sorularına cevap verdiler. Adaylar stanttan; gördükleri yakın ilgi ve aday odaklı yaklaşım nedeniyle memnun ayrıldıklarını dile getirdiler.

Kaynak: Bizim Haber Merkezi (BHM)
Güncelleme Tarihi: 09 Ağustos 2018, 18:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17