banner10

İşte İmamoğlu'nun Ordu Valisi'ne küfür ettiğine dair en net görüntü | VİDEO

CHP'nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu'nun geçen hafta, kendisi VİP listesinde olmadığı için Ordu'da havalimanında VİP'ten (Çok önemli kişi) geçmesine izil verilmemesinin olay çıkarıp Ordu Valisi Seddar Yavuz için "Vali itlik yapmıştır" diye küfür ettiğine dair en yeni ve net görüntüler ortaya çıktı.

CHP'nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu, Ramazan Bayramı haftas,ı Ordu'da havalimanında ısrarla VİP'ten (Çok önemli kişi) geçmek istemiş, ancak kendisi VİP listesinde olmadığı için bu isteğini gerçekleştiremeyince ortalığı birbirine katmıştı.

Bu sırada CHP Adayı İmamoğlu, Ordu Valisi Seddar Yavuz için "Vali itlik yapmıştır" diye küfür etmiş ve bu skandal büyük tepkiye neden olmuştu.

İMAMOĞLU'NUN AÇIKLAMASI: BASİTLİK YAPMIŞTIR DEDİM

Ancak CHP adayı yaptığı açıklamada "Vali'nin basitlik yaptığını ifade ettim" demişti. CHP'liler, olayla ilgili ajansların geçtiği video için ise "montaj" demişlerdi.

EN NET GÖRÜNTÜ ORTAYA ÇIKTI: İTLİK YAPMIŞTIR

Fox TV'de sunucusu Fatih Portakal'ın "yayınlayamayız" dediği görüntüler Haber Global tarafından yayınlandı. Ortaya çıkan son görüntülerde ise çok net bir şekilde İmamoğlu'nun kullandığı küfür duyulabiliyor.

Görüntülerde, oldukça sinirli olduğu görülen İmamoğlu, "O Vali itlik yapmıştır" diyor ve geri dönüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17