banner10

İnönü’den manidar Mustafa Sarıgül paylaşımı

Şişli'den aday olacağını söyleyen Mustafa Sarıgül’ün, dün CHP’den istifasını açıklamasından birkaç saat sonra, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün, aynı isim ve soyadını taşıyan CHP’nin Ovacık Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül ile fotoğraf çektirip mesaj atması manidar karşılandı.

İnönü’den manidar Mustafa Sarıgül paylaşımı

CHP’nin Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulunduı.

CHP’nin Tunceli Ovacık Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül ile fotoğraf çektiren Hayri İnönü, “Sayın Mustafa Sarıgül ziyaretime geldi. Sarıgül’e Ovacık’ta başarılar diliyorum. Desteğim kendisiyle” mesajını yazdı ve birlikte çektirdikleri fotoğrafı paylaştı.

CHP’nin Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile CHP’nin eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül arasında, 2014 yerel seçimleri sonrasında tartışmalar olmuştu. Hayri İnönü-Mustafa Sarıgül arasındaki kavga bugün de sürüyor.

Şişli’den belediye başkanı adayı olacağını açıklayan Mustafa Sarıgül, dün kendisini aday göstermeyen CHP’den istifasını duyurmuştu. Sarıgül’ün CHP’den istifasını açıklamasından saatler sonra, Hayri İnönü’nün, aynı isim ve soyadını taşıyan CHP’nin Ovacık Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül ile fotoğraf çektirip mesaj atması dikkatlerden kaçmadı. 

İşte Hayri İnönü'nün o paylaşımı

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2019, 11:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17