İmece Yatırım ile Askon arasında sponsorluk anlaşması

Hakkaniyete uygun faizsiz finans modeli sunan İMECE yatırım ile ‘’haklı zenginlikler üretmek’’ misyonu ile faaliyet gösteren Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği ASKON arasında anlamlı ve güçlü bir iş birliğinin ilk adımları atıldı.

İmece Yatırım ile Askon arasında sponsorluk anlaşması

Kurucuları arasında ASKON Yönetim Kurulu üyesi Coşkun Alay’ın da yer aldığı İMECE Yatırım Organizasyon A.Ş ile ASKON arasında, derneğin 2021 yılı etkinliklerine ilişkin anasponsorluk iş birliği protokolü imzalandı.

Bu amaç için iki tarafın yönetim kurulu üyelerinin eşliğinde bir araya gelen ASKON Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın ile İMECE Yatırım Organizasyon A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Aksu bu anlaşmadan duydukları memnuniyeti ifade ederek protokolün gelecekte daha kapsamlı ve ticari iş birliklerinin kapısını aralayacağını belirttiler.

FAİZSİZ BİR TASARRUF SİSTEMİ OLARAK İMECE

İMECE Yatırım Organizasyon A.Ş, geleneksel imece elbirliği yöntemimizi bir Dayanışma ve Tasarruf Sistemi olarak daha fazla insanla buluşturmayı, bu sektöre güçlü sermaye, etkin yönetim, yeni teknolojiler, şeffaflık ve yaygın ürünler kazandırmayı hedeflemektedir.

Bu sistemde kişiler tasarruf imkanlarına göre bir araya getirilmekte ve bu birikimler her ay bir kişinin ev, arsa, araba, makine, teçhizat, düğün, eğitim vs. ihtiyaçlarının karşılanmasında kullanılmaktadır.

Böylece kişiler ağır faizlere ve maliyetlere katlanmadan, birikimlerini kolaylıkla hayallerine dönüştürebilmektedir.

Kaynak.BİZİM HABER MERKEZİ 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8