banner39

İmamoğlu'ndan 'eşcinsel evlilikle' ilgili tepki çeken sözler

'Jülide Ateş'le 40' programına katılan CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, sapkın eşcinsel evlilik konusunda tepki gören açıklamalar yaptı.

İmamoğlu'ndan 'eşcinsel evlilikle' ilgili tepki çeken sözler

CHP İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, canlı yayında sapkın eşcinsel evlilik konusunda skandal açıklamalarda bulundu. İmamoğlu, ''eşcinsel vatandaşlarımızın haklarını korumakla yükümlüyüm'' ifadelerini kullandı.

'Jülide Ateş'le 40' programına katılan CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, aileyi ortadan kaldırma ve gençleri zehirleyerek toplumu ifsat etme projesi olan eşcinsel sapkınlıkla ilgili skandal açıklamalarda bulundu. 

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş'ın hutbesini de hatırlatan Jülide Ateş'in "Eşcinsel evlilikleri onaylıyor musunuz?" sorusuna cevap veren CHP'li İmamoğlu, eşcinsellerin yaşam kalitesini korumakla sorumlu olduğunu belirtti. Sözlerinin devamında eşcinsel evliliği onayladığını ancak toplumun buna hazır olmadığını ifade etti.

İşte İmamoğlu'nun o skandal açıklaması: 

"Ben özgürlüklere saygı duyan ve özgürlüklere dair toplum içindeki insanların kendi yaşamlarıyla ilgili süreçlerine destek olmaya çalışan bir yapım var. Görevim de bunu gerektiriyor. Tabii ki eşcinsel vatandaşlarımızın da yaşam kalitelerini ya da yaşamla ilgili özgürlüklerini korumakla ilgili sorumluluğumuz var. Şunu söylemekte fayda görüyorum ki eşcinsel evliliğe izin verilmesi hususuna henüz toplumumuzun hazır olmadığının da altını çizmek isterim."

Kaynak: Haber7

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan.
Hasan. - 3 ay Önce

Hidayet iniz mümkünse Rabbim hidayet versin şayet değilse Rabbim kahru perişan eylesin sizin gibileri ve sizin zihniyetiniz de olanları Allah'tan korkmaz bire gafiller ama hesap gününü bekleyin...!!!

ahmet demir
ahmet demir - 3 ay Önce

imamoglu turkiyenin ayari ile oynamasina ahlaki degerleri ile oynamasina kimse musade etmez eger ibnelere yardim etmek istiyorsa avrupaya amerikaya gitsin orda hizmet etsin herhalde bugun ickili ...kafayi cekmis ...

SIRADAKİ HABER

banner42

banner19

banner43