banner10

AK Parti’li Göksu İmamoğlu’na çöp dağlarını hatırlattı

İBB Meclisi AK Parti Grup Başkan Vekili seçilen Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, İBB Meclisi’nin ilk toplantısında çöp dağlarını hatırlattı.

AK Parti’li Göksu İmamoğlu’na çöp dağlarını hatırlattı

İBB Meclisi’nin ilk toplantısı hareketli başladı. AK Parti İBB Meclis Grup Başkan Vekili ve Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik Göksu, partisi adına yaptığı konuşmasında 15 Temmuz şehitlerini anarak başladı. Göksu konuşmasının ilerleyen kısmında Ekrem İmamoğlu’nun “Yeni bir başlangıç” sloganıyla gerçekleştirilen mitingine atıfta bulunarak çöp dağlarını hatırlattı.

M. Tevfik Göksu, “Önceliğimiz İstanbul’un ihtiyaçları olacak. Emek veren 80 bin kişinin hukukunu korumayı, adaleti önceleyeceğiz. İstanbul’un var olan kazanımlarının kaybedilmesine müsaade etmeyeceğiz. Bu şehirde var olan özgürlük ve kardeşliğin zedelenmesine müsaade etmeyeceğiz. Sayın başkanın seçim boyunca vermiş olduğu bütün taahhütlerini harfiyen takip ederek belli periyotlarda kamuoyuyla paylaşacağız. İstanbul’un küresel vizyonuna katkı sunacak her türlü görüşe, faaliyete elimizden gelen bütün desteği yapacağız” ifadelerini kullandı.

İBB MECLİSİ’NDE PARTİLERİN DAĞILIMI

312 üyeden oluşan İBB Meclisi’nde 4 MHP’li,176 AK Partili olmak üzere Cumhur İttifakı’nın üye sayısı 180 oldu. Millet İttifakı da 127 CHP’li, 4 İyi Partili ve 1 de İBB Başkanı olmak üzere 132 üyeden oluşuyor.

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2019, 17:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17