banner10

HDP'li Nadir Yıldırım'dan skandal paylaşım!

HDP 26. Dönem Van Milletvekili Nadir Yıldırım sosyal medyadan yaptığı paylaşımla büyük bir skandala imza attı.

HDP'li Nadir Yıldırım'dan skandal paylaşım!

HDP 26. Dönem Van Milletvekili Nadir Yıldırım, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Hiçbir zaman çaresiz olmadık. Çünkü PKK var. PKK bitmez. PKK nicelerini bitirdi faşistlerin. Sıranızı bekleyin. Sizi de bitirecek, topalınızla, reisinizle, hav hav yapanınızla." cümleleriyle PKK terör örgütüne açık destek verip, Türkiye'yi tehdit etti.

HDP, PKK'DAN KOPAMIYOR

HDP'li Yıldırım'ın buna karşılık verdiği yanıtsa PKK ile HDP arasındaki bağları bir kez daha gözler önüne serdi. Yıldırım, çarelerinin PKK olduğunu ifade etti.

PAYLAŞIMA TEPKİ YAĞIYOR

Nadir Yıldırım'ın Twitter'dan yaptığı paylaşıma bir çok kullanıcı tepki gösterdi. Tepkilerini dile getiren kullanıcılar, Emniyet Genel Müdürlüğü ile Süleyman Soylu'yu etiketleyen kullanıcılar, Yıldırım hakkında işlem başlatılmasını istedi.

İşte o paylaşımlar:

POLİSİ ISIRAN VEKİLİ SAVUNMUŞTU

Dün bir polisin kolunu ısıran HDP'li vekil Saliha Aldeniz'in ardından bugün de bir başka HDP'li vekil haddini aşmıştı. Terör elebaşı için açlık grevinde olan 27. Dönem Hakkari Milletvekili HDP'li Saliha Aldeniz'e destek amacıyla toplanan gruba müdahale eden polisin kolunu ısıran Saliha Aldeniz'in savunmasını da HDP'li vekiller üstlenmişti.

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17