banner10

Hasan Şaş'tan olaylı derbi sonrası ilk paylaşım

Maç sonu kavgaların damga vurduğu Galatasaray Fenerbahçe maçının aktörlerinden birisi de Galatasaray Yardımcı Antrenörü Hasan Şaş'tı. Spor yazarlarının ve Fenerbahçe'nin sert şekilde eleştirdiği Hasan Şaş, instagram hesabından yanıt verdi.

Hasan Şaş'tan olaylı derbi sonrası ilk paylaşım

Hasan Şaş'ın instagram hesabından fotoğrafını paylaştığı ve Ahmet Arif'in Anadolu şiirinden  "Hükümdarlar, saldırganlar, haydutlar, Haraç salmışlar üstüme. Ne İskender takmışım ne şah ne sultan" dizelerini paylaştığı görüldü. 

Süper Lig'in 11. haftasında oynana Galatasaray - Fenerbahçe derbisinde, Fenerbahçeli futbolcu Martin Skrtel ile yaşadığı fiziksel boyuttaki tartışma ile gündeme gelen Şaş'ın PFDK'ya sevk edilmesi bekleniyor.

FENERBAHÇE AĞIR TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Fenerbahçe bugün yaptığı açıklamada Fatih Terim ve yardımcısı Hasan Şaş'a tepki göstermiş, açıklamada şu ifadeler yer almıştı: Herhangi bir müsabakada, bir teknik direktör veya yardımcısının, maç esnasında spor ruhundan uzak adeta bir sokak kabadayısı edasıyla hareket etmesine rağmen hakemin bir değil birden çok defa yapacağı ikazlar ve sonunda alacağı kararlar bu kişilere dün akşam maalesef uygulanamamıştır. Bu imtiyazlı kişilere gerekli yaptırımların uygulanamaması sonucunda da, rakip teknik direktörün ve yardımcılarının ihlalleri maçla sınırlı kalmamış, maç sonunda yayıncı kuruluş görüntülerinde de açıkça sabit olduğu üzere, rakip teknik direktör, futbolcumuz Soldado’nun kolunu sıkıp tehditler savurmuş, yardımcısı ise birçok futbolcumuza sırayla saldırma girişiminde bulunmuştur. 

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2018, 08:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17