banner10

Fatih Erbakan'dan muhalefete sert tepki: İntikam siyasetinden bıktılar!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Yozgat il teşkilatı tarafından düzenlenen İl Kongresi'nde sert eleştirilerde bulundu.

Fatih Erbakan'dan muhalefete sert tepki: İntikam siyasetinden bıktılar!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, partisinin Yozgat il teşkilatı tarafından düzenlenen İl Kongresi'ne katıldı.

Yozgat Belediyesi Büyük Sinema Kültür Salonu'ndaki il kongresinde konuşan Erbakan, partisinin kongre sürecini anlattıktan sonra muhalefet partilerine eleştirilerde bulundu.

Erbakan, "Milletimiz muhalefetten neden şikayetçi? Yıllardan beri muhalefet ediyorlar. Tek amaçları var; 'Bu iktidar gitsin de ne olursa olsun, yeter ki bu iktidar gitsin. Yerine daha kötüsü gelecek olsa bile yeter ki bu mevcut iktidardan kurtulalım'. Bu kin, haset, hırs siyasetiyle intikam siyasetiyle kişisel hesap siyasetiyle millete faydalı olunmaz. Bugün Türkiye'de sadece eleştiren, çözüm önermeyen, sadece teşhis ve tespit yapan, tedavi ortaya koyamayan bir muhalefet var. 'Mevcut iktidar 17 senede hiçbir faydalı iş yapmadı, ne yaptıysa yanlış yaptı' diyen muhalefetten bu millet bıkmıştır ve şikayetçidir" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Ajanslar

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 10:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17