banner10

En çok sorulan soru Ersun Yanal

Cüneyt Kaşeler, Fenerbahçe'deki son durumu Gaste24 için yazdı.

En çok  sorulan soru Ersun Yanal

Cüneyt Kaşeler, yazısının bir bölümünde Fenerbahçe taraftarının en çok sorduğu sorunun 'Ersun Yanal gelecek mi?' olduğunu belirterek bu konudaki görüşlerini şöyle paylaştı:

En çok sorulan soru Ersun Yanal gelecek mi? Sportif olarak gelmemesi için tek bir sebep yok. Hala gelmediyse ve Ali Koç iki kez getirmeyeceğini söylediyse sebep sportif değil. O halde Ali Koç sebebi açıklamalı. Aksi takdirde taraftarın bu isteği ve kafasındaki bu soru işaretleri saha sonuçları ile birleştikçe yönetim ile taraftarın arasını açar.

AKHİSAR MAÇI BELİRLEYİCİ OLACAK

Benim fikrim Akhisar maçının belirleyici maç olacağı yönünde, eğer Fenerbahçe bu maçı ve ardından evinde Erzurumspor maçını kazanırsa bu tartışma en azından devre arasına kadar ertelenir. Aksi takdirde olağanüstü kongre dahil her türlü gelişmenin önünü açar. Ekonomik anlamda kurtuluş savaşı veren ve bu konuda destek gören Fenerbahçe yönetimi sportif olarak da kitleleri ikna etmek durumunda. Fenerbahçe tarihinin en büyük desteğini alarak başkan seçilen Ali Koç yönetimine destek hala yüksek ancak bu saatten sonra yapacakları sportif hamleler yönetimin kalan süresinin nasıl geçeceği konusunda belirleyici olacak.

Yazının tamamı için tıklayın

YORUM EKLE
YORUMLAR
PHARMACİST 04
PHARMACİST 04 - 6 ay Önce

ALİ KOÇ GELDİĞİNDEN BERRİ HANGİ İŞİ DOĞRU YAPTI Kİ...ZATEN ALİ KOÇ UN KENDİSİ TARAFTAR GÖZÜNDE EN BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞIDIR..BİZE AYKUT KOCAMANI BİLE ARATIR YAPTI.DÜŞÜNÜN ARTIK.

SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17