banner10

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bir müjde daha! Ucuz sebzeden sonra...

Keçiören'de yapımı tamamlanan 145 tesisin açılışını yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan tanzim satışlarda ucuz sebzeden sonra özellikle ev hanımlarının çok kullandığı temizlik ürünlerinin de aynı şekilde ucuz satılacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bir müjde daha! Ucuz sebzeden sonra...

Türkiye Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Keçiören Kalaba'da toplu açılış töreninde vatandaşlara hitap etti. 

"Temizlik malzemelerinde de buna gireceğiz"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında, tarım ürünleri tanzim satış noktalarının açılmasına değinerek, fiyatların neredeyse yarı yarıya inmiş durumda olduğunu belirterek, "Bunlarla da kalmayacağız, temizlik malzemelerinde de buna gireceğiz." ifadelerini kullandı.

"Belediyecilik AK Parti'nin işidir"

"Mesele belediyecilikse, bu konuda kimse bizim elimize su dökemez, belediyecilik AK Parti'nin işidir." diyen Erdoğan, şöyle konuştu:

"Keçiören'de sandıkları patlatacağız, Mehmet Özhaseki kardeşimizle de büyükşehiri yöneteceğiz. Büyükşehirde Özhaseki, Keçiören'de Altınok kardeşimizle yola devam edeceğiz. Yeter mi? Yetmez. Ankara'nın tüm ilçeleriyle büyükşehirimizi bütünleştireceğiz." 

Erdoğan, "Cumhur İttifakı ile bu yolda yürüyoruz ve yürüyeceğiz. Pazara kadar değil, inşallah mezara kadar yürüyeceğiz." diyerek, "Bizim bildiğimiz, tanıdığımız, 17 yıldır içinde yaşadığımız Ankara, aday diye öne sürülen projeyi 31 Mart'tan sonra bir kez daha evine geri gönderecektir." şeklinde konuştu. 

Kaynak: www.gaste24.com

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2019, 14:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner6

banner17