banner10

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her ne pahasına olursa olsun yıkacağız

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Burdur Cumhuriyet Meydanı'nda düzenlenen mitingde vatandaşlara hitap etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Her ne pahasına olursa olsun güney sınırımızdaki terör koridorunu yıkacağız." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Her ne pahasına olursa olsun yıkacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasında, "Salda Gölü'nü çevre koruma bölgesi olarak ilan ediyor, kıyısında da 300 bin metrekarelik bir millet bahçesi oluşturuyoruz." ifadelerini kullandı.

"Terör koridorunu yıkacağız"

"Türkiye sınırlarının dibinde terör oluşumuna göz yummayacak, rıza göstermeyeceğiz." diyen Erdoğan, "Ne pahasına olursa olsun bu terör koridorunu yıkacağız." şeklinde konuştu.

"Bu bölgede ancak Türkiye’yi karşısına değil yanına alanlar kazanır." diyen Erdoğan, "Söz verildiği gibi Münbiç'in bir an önce terör örgütü mensuplarından temizlenmesini ve yönetiminin yerel halka bırakılmasını bekliyoruz." ifadelerini kullandı.

"Bu terör oluşumuna yakında ağır bir darbe vuracağız"

Erdoğan, "Mesele Suriye meselesi değil, Türkiye ve Türk milletinin beka meselesidir. İstikbalimiz söz konusu olduğunda kimseyi gözümüz görmez." diyerek, "Bu terör oluşumuna bugün olmazsa yarın, yarın olmazsa ertesi gün ama yakında mutlaka ağır bir darbe vuracağız." şeklinde konuştu.


 

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2019, 17:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17