banner10

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 3600 ek gösterge… 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hemşirelerimizin de 3600 ek gösterge meselesini söz verdiğimiz şekilde çözeceğimizi ifade etmek istiyorum. Seçimden sonra ele alacağımız konulardan biri de budur." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 3600 ek gösterge… 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  Bilkent Şehir Hastanesi Açılış Töreni'nde yaptığı konuşmada, "Bilkent Şehir Hastanemizin merkezinde yer aldığı bölgede 600 dönümlük sağlık vadisi ve yaşam bilimleri teknoloji geliştirme bölgesi kuracağız." dedi.

"Eminim şehir hastanelerimizden de en çok yine istemeyenler istifade edecek." diyen Erdoğan, "Varsın etsinler, bizim bu noktada bir derdimiz, sıkıntımız yok." ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Sağlık çalışanlarımıza yönelik zaman zaman duyduğumuz saldırıların asla affedilir, hafife alınır bir tarafı yoktur." dedi.

Hemşirelerin  3600 ek gösterge meselesinin söz verildiği şekilde çözüleceğini belirten Erdoğan, "Seçimden sonra ele alacağımız konulardan biri de budur." diye konuştu.

Erdoğan, "Savunma sanayisi gibi ilaç ve tıbbi teknoloji alanında da ülkemizi dışa bağımlılıktan kurtarmalı, ihracatçı ülke haline gelmeliyiz." ifadesini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 16:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
aliveli10
aliveli10 - 3 ay Önce

ben 2 yıllık yüksekokul mzunuyum 30 yıllık hizmetim var.ek göstergem 2200..benim gibi yüksek okul mezunu olmayan lise mezunlarına 3600 ek gösterge verilirken bana yok..neden?? adalet nerde???

SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17