Binali Yıldırım'dan İstanbullu'ya büyük müjde! Köprü cezaları düzeltiliyor

23 Haziran'da tekrarlanacak olan İstanbul seçimlerinde, Cumhur ittifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım, Cuma namazı sonrası yaptığı açıklamada İstanbullulara müjdeyi verdi.

Binali Yıldırım'dan İstanbullu'ya büyük müjde! Köprü cezaları düzeltiliyor

Cumhur ittifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım, Cuma namazı sonrası yaptığı açıklamada müjdeli haber verdi.

Binali Yıldırım, "15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nden geçişlerle ilgili bir ceza olmuştu. 1. Sınıf araçlara yeniden ceza yazılmıştı. Bundan böyle birinci sınıfa giren araçların köprüden herhangi bir cezalı geçişleri sayılmayacak. Bu kararı konuştuk İstanbul Büyükşehir Belediyesi ile, düzeltecekler." dedi. 

Binali Yıldırım'ın açıklamalarından satırbaşları:

MHP İLE ORTAK PROGRAMLAR

"Tabiki Cumhur İttifakı devam ediyor. Sayın Bahçeli İstanbul'da kampanyasını sürdürecek. Biz de bazı ortak programları gerçekleştireceğiz. Bu şekilde güzel sonucu elde edeceğiz.

KÖPRÜ CEZALARI İÇİN MÜJDE

15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde oradan yasak geçişlerle ilgili hayli cezalar oluşmuştu. Bu cezalar yapılan bir düzenlemeyle kaldırılmıştı. Ondan sonraki uygulamalarda da yine bazı yanlış anlaşılmalardan dolayı yine cezalar kesilmeye başlamış. Birinci sınıf araçlar; Doblo ve benzeri hariç diye UKOME kararı olduğu için ceza yazılmaya başlanmış.Bu kararı da konuştuk İBB ile düzeltiyorlar, inşallah bundan böyle birinci sınıfa giren taksi, doblo benzer araçlar olsun herhangi bir şekilde cezalı geçiş sayılmayacak. Böylece vatandaşlarımızın mağduriyeti bitmiş olacak. İBB, Pazartesi toplantısında yine İstanbul'u ilgilendiren AK Parti grubunun önerileri var, onları görüşecek."

Kaynak: Ajanslar

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 14:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17