Başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sancaktepe Toplu Açılış Töreni'nde konuşuyor...

Başkan Erdoğan'dan önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları şu şekilde:

Toplam tutarı 276 trilyon lirayı bulan 28 kalem yatırım ve hizmetlerin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Fatih mesire alanı, kız yurdu, sağlık ocağı, engelli rehabilitasyon merkezi bugün açılışını yapacağımız projeler arasında. Gençler Sancaktepe'nin 20 yıl öncesini bilse daha farklı oy verecek. 20 yıl öncesinde böyle bir Sancaktepe var mıydı? Sancaktepe'de çöp dağları vardı. Biz iktidar olduk, Sancaktepe farklı bir ilçe oldu. Adeta küllerinden doğdu. 

Birileri çıkmış atıp tutuyor, "25 senede ne yaptınız" diyor. Adam sanki İstanbul'da yaşamamış, İstanbul'un neresinde ne olmuş haberi yok. AK Parti kurulduğu günden beri projeyle, yatırımla milletimizin gönlüne girmiş bir partidir. Bizim lugatımızda yalan ve iftira konuşmanın asla yeri yoktur. Türkiye bu popülist siyaset anlayışı yüzünden geçmişte altın kıymetinde yıllarını heba etti. Bu ülkenin ve milletin boş lafa, kendini olmadığı gibi biri göstermeye karnı toktur. 

CHP; çöptür, çukurdur, çamurdur. Şimdi gelen aday da farklı olmayacaktır. Pazar günü inşallah farklı bir müjdeyle yola devam edeceğiz.

Ayrıntılar geliyor..

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2019, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17