Bahçeli'den sert açıklama: PKK'nın sonu göründü

MHP Genel Devlet Bahçeli, PKK’lı teröristlerin Gara’da 13 sivili şehit etmelerine ilişkin açıklamada bulundu. Bahçeli, “Mağara katliamının PKK terör örgütü ve destekçilerinin hesaba çekilmesi için bir yol ağzı, bir karar ve kader anı olduğuna inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

Bahçeli'den sert açıklama: PKK'nın sonu göründü

MHP lideri Bahçeli, PKK’lı teröristlerin Gara’da 13 sivili şehit etmelerine ilişkin, “Mağara katliamının PKK terör örgütü ve destekçilerinin hesaba çekilmesi için bir yol ağzı, bir karar ve kader anı olduğuna inanıyorum.” dedi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, “Pençe Kartal-2 Harekat bölgesinde faaliyetlerimiz devam ederken, yoğun çatışmaları müteakip kontrol altına alınan mağarada yapılan aramalarda alıkonulan 13 vatandaşımızın naaşlarına ulaşılmıştır.” dedi.

Terör örgütü PKK tarafından 13 sivil vatandaşın şehit edilmesine tepkiler art arda geldi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Gara’da 13 sivilin şehit edilmesine ilişkin, “Mağara katliamının PKK terör örgütü ve destekçilerinin hesaba çekilmesi için bir yol ağzı, bir karar ve kader anı olduğuna inanıyorum.” dedi.

Bahçeli, “Masumların kafalarına kurşun sıkan hainleri kim aklamaya ve arkalamaya yelteniyorsa bilinsin ki cinayetlere taammüden iştirak etmiş demektir. Ve teröristtir.” ifadelerini kullandı.

AA

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2021, 13:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42