banner39

Bahçeli'den Hatay yangınını üstlenen teröristlere: Bunlar iblisin çocukları

MHP Genel Başkanı Bahçeli, teröristlerin Hatay'daki yangının sorumluluğunu üstlendiğini hatırlatarak, "Bunlar iblisin çocukları, ifridin çaşıtları, ihanetin çakallarıdır." dedi.

Bahçeli'den Hatay yangınını üstlenen teröristlere: Bunlar iblisin çocukları

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.

Bahçeli, "Teröristler Hatay’daki sözde kutsal ateşi selamlamışlar ve yangınların sorumluluğunu üstlenmişlerdir. Ateşin böyle nesebi gayri sahih çocukları var mı bilemeyiz. Fakat bildiğimiz bir şey varsa o da şudur: Bunlar iblisin çocukları, ifridin çaşıtları, ihanetin çakallarıdır. Kimin çocukları oldukları esasen meçhul olan bu şerefsizlerin kısa sürede yakalanıp yaktıkları kadar yakılmaları, dahası yaptıkları her türlü kötülük ve menfur eylemlerden dolayı hesaba çekilmeleri en acil hukuk ihtiyacıdır." ifadelerini kullandı. 

"Terör devleti Ermenistan, füzelerle sivillere saldırdı"

Bahçeli, "Terör devleti Ermenistan, füzelerle sivillere saldırdı. Terörist devlet Ermenistan Dağlık Karabağ’dan çekilmeden, işgal ettiği toprakları hak sahibi Azerbaycan’a teslim etmeden silahları indirmek, ateşi dindirmek, masalarda çözüm aramak cinayetlerin, rezaletlerin ve zulmetin meşrulaşması demektir.

Bakü’yü hedef yapanların, Erivan’ın da bir gece ansızın bedel ödeyeceğini ne akıllarından ne de kabus dolu anılarından çıkarmamaları hayatları ve güvenlikleri açısından en makul davranıştır." diye konuştu.

Kaynak: TRT Haber

Güncelleme Tarihi: 13 Ekim 2020, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42

banner43