Bahçeli açıklamıştı! MHP harekete geçti

MHP Lideri Bahçeli’nin 23 Haziran’da yeniden gerçekleşecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi öncesinde Ankara’da yaptığı toplantıya çağırdığı 15 il başkanından birisi olan Rize İl Başkanı Alkan ve beraberindeki yöneticiler seçim çalışmaları için İstanbul yolunda.

Bahçeli açıklamıştı! MHP harekete geçti

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli’nin, şaibe bedeniyle Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından iptal edilip  23 Haziran’da yeniden gerçekleşecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimi öncesinde, Ankara’da yaptığı toplantıya çağırdığı 15 il başkanından birisi olan Rize İl Başkanı İhsan Alkan ve beraberindeki il yöneticileri seçim çalışmaları için İstanbul’a gidiyor.

YSK tarafından şaibe nedeniyle iptal edilen ve 23 Haziran'da tekrarlanacak seçimlere kadar İstanbul’da çalışmalarını sürdürecek olan Rize İl Başkanı İhsan Alkan, İstanbul’da yaşayan Rizeliler ile bir araya gelerek seçim için destek isteyecek.

İstanbul seçimlerinde Rizeliler üzerinde etkili olması öngörülüyor

Alkan’a bu ziyaretinde İl Yönetim kurulu üyeleri eşlik edecek. Rize’de 50 yıllık MHP tarihi boyunca Rize’de ilk kez ilçe belediye başkanlığı alarak başarılı il başkanları sınıfında yer alan Alkan’ın İstanbul seçimlerinde de Rizeliler üzerinde etkili olması bekleniyor. 

İstanbul’daki tüm Rizeliler ile bir araya gelmeyi hedeflediklerini dile getiren Alkan “Rize’de yerel seçimlerde başarı sağladık ve 3 ilçede 3 hilal sancağını astık. Bizim için kazandığım Derepazarı, İkizdere ve Çayeli ilçeleri gelecek yerel seçimlerde referans olacak. Bize oy veren halkımızın ümitlerini Allah’ın izniyle boşa çıkartmayacağız.Halkımız ile yine iç içeyiz. İnsanlarımıza bir şeyler anlatabilmeliyiz. Bu doğrultuda İstanbul’da gerçekleşecek seçimlerde de bizi yetiştiren Genel Başkanımıza ve bize yakışanı yapacak, sıkılmadık el, çalınmadık kapı, bu düzeni, tertibi anlatmadık vatandaşımızı, hemşehrimizi bırakmayacağız” ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Devlet Koltukseven
Devlet Koltukseven - 2 ay Önce

İstepnenin kaç paralık itibarı kaldı ki, millet istepnenin istepnesini hiç hesaba almaz!

SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17