banner10

Arda Kural’dan 'Her şey yolunda' mesajı!

2012 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne yatırılarak tedavi gören ve kendisine Psikonevroz teşhisi konulan ünlü oyuncu Arda Kural’ın rahatsızlığının yeniden nüksettiği iddia edilmişti. Kural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sağlık durumunun iyi olduğunu belirtti.

Arda Kural’dan 'Her şey yolunda' mesajı!

2012 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne yatırılarak tedavi gören ve kendisine Psikonevroz teşhisi konulan ünlü oyuncu Arda Kural’ın rahatsızlığının yeniden nüksettiği iddia edilmişti. 

'Felaket tellalı' olarak adlandırılan ses sanatçısı Onur Akay, Arda Kural’ın metrobüste çekilmiş fotoğraflarını paylaşmış ve hastalığının yeniden nüksettiğini yazmıştı. 

Arda Kural’dan 'Her şey yolunda' mesajı! - Magazin haberleri

"HABERLER ASILSIZ"

Arda Kural, sosyal medya hesabından yayınladığı video ile hakkında çıkan haberleri yalanladı. Kural, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Arkadaşlar, gördüğünüz gibi kafemizdeyiz. Her şey yolunda, asılsız haberler... Keyifler güzel, bekleriz..." ifadelerini kullandı.

Arda Kural’dan 'Her şey yolunda' mesajı! - Magazin haberleri

Çıkan haberlerden sonra Ece Erken, Lise Defteri adlı dizide beraber rol aldığı Arda Kural ile fotoğrafını paylaşarak şu notu paylaşmıştı: Lise defterinden bu fotoğraf, yıl 2003 (16 yıl geçmiş)... Arda yine kötüleşmiş diye haberler çıktı, ulaşamadım kendisine... Acil şifalar dilerim...

Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2019, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17