banner39

Ali Babacan'dan kötü haber! Babası yoğun bakımda

Koronavirüse yakalanan ve tedavisi devam eden DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, kötü haberi televizyonda katıldığı programda verdi.

Ali Babacan'dan kötü haber! Babası yoğun bakımda

Habertürk're Kübra Par'ın sunduğu "Açık ve Net" programına katılan Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkanı Ali Babacan, koronavirüse yakalandıktan sonra yaşadıklarını anlattı.

Ali Babacan, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) yakalanması nedeniyle sağlık durumunun sorulması üzerine "Bugün benim üçüncü haftam Kovid-19'la. İlk hafta, çok insanda bulunan bazı bulgular vardı, şikayetlerim vardı. Ama evde geçti ilk hafta, nispeten daha rahat bir bölüm diyebilirim. Sonra ikinci hafta hastanede tedaviye devam etmek istedi doktorlarımız. 8 gün hastanede kaldım. Genel bulgular iyileşme eğilimine girince, dediler ki tedavi evde devam edebilir. Yaklaşık bir haftadır da evdeyim" diye konuştu.

ALİ BABACAN'IN BABASI YOĞUN BAKIMDA

Babası ve kayınpederinin tedavi gördüğünü aktaran Babacan, "Ama şu anda benim kayınpederim tedavi görüyor üç haftadır. Babam hastanede yoğun bakımda. Babamla bir aydır hiç görüşmüyorduk, koruma altında tutmaya çalışıyorduk ama nasıl kaptı bilemiyorum doğrusu" şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber 7 

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 11:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner42

banner19

banner43