banner39

Aleyna Çakır nasıl öldü? Dehşete düşüren görüntüler

İntihar ettiği öne sürülen üniversite öğrencisi Aleyna Çakır'ın birlikte yaşadığı erkek arkadaşı Ümitcan Uygun tarafından bayılana kadar dövüldüğü ortaya çıktı. Ümitcan Uygun'un sosyal medyada paylaştığı o video kısa süre sonra silinse de milyonlarca kişiye ulaştı.

Aleyna Çakır nasıl öldü? Dehşete düşüren görüntüler

İntihar ederek hayatını kaybettiği iddia edilen üniversite öğrencisi Aleyna Çakır'ın son görüntüleri kafaları karıştırdı. Sosyal medyaya sızdırılan görüntülerde Aleyna'nın darp edilmiş bir halde yerde baygın olarak yatması cinayet şüphelerini uyandırdı. Görüntüler sosyal medyanın zirvesine otururken on binlerce insan "Aleyna Çakır'a ne oldu?" diye sordu.

Daha hayatının baharında olan Aleyna Çakır'ın ölüm haberi hem ailesini hem de arkadaşlarını hüzne boğdu.

Aleyna Çakır'ın cansız bedenini sevgilisi Ümitcan Uygun buldu fakat daha sonra ortaya çıkan video, söz konusu ölümün intihar değil cinayet olabileceği konusunda soru işaretlerini içinde barındırıyor.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Ümitcan Uygun'un sevgilisi Aleyna Çakır'ı darp ettiği ve bayıldıktan sonra videoya çektiği görülüyor.

Ümitcan Uygun'un sosyal medyada paylaştığı o video kısa süre sonra silinse de milyonlarca kişiye ulaştı.

Facebook'ta soyadlarını aynı yapan sevgililerin, birlikte yaşadığı ifade ediliyor. Olay gecesi Ümit'in arkadaşlarıyla Aleyna'nın evinin önünde toplandıkları, alkol aldıkları ve sabaha karşı da Aleyna'nın ölüm haberinin geldiği iddia ediliyor.

Ailesi yüzünden intihar eden Aleyna'nın ailesiyle arasının iyi olduğu, yakın arkadaşı tarafından ifade ediliyor. Ayrıca Aleyna'nın sevgilisi Ümitcan Uygun, Kırşehir'deki cenaze törenine de katılmadı. Yakınları tarafından kafanı topla denilerek şehir dışına gönderilen Ümitcan Uygun, hem kendisinin hem de Aleyna'nın Instagram hesaplarını da kapattı.

Aleyna Çakır'ın hayatını kaybetmeden önce attığı tweet:

Kaynak: Medya Faresi

Güncelleme Tarihi: 06 Haziran 2020, 13:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner43