AK Parti'de belediye başkanlarına proje uyarısı!

AK Parti’nin Kızılcahamam kampında dün ve önceki gün yapılan sunumlarda, yeni belediye başkanlarına yeni yapacakları harcamalara dikkat etmeleri ve yeni borçlanma yapmamaları konusunda uyarı yapıldı. Sunumlarda başkanlara "Yüzde 40’ı yapılan projeleri dondurun, yüzde 70 ve fazlası yapıldıysa öncelikle bu projeleri bitirin...” denildi.

AK Parti'de belediye başkanlarına proje uyarısı!

AK Parti’nin Kızılcahamam kampında dün ve önceki gün yapılan sunumlarda tasarruf uyarısı ön plana çıktı.

Basına kapalı yapılan toplantılarda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Mehmet Özhaseki ile Çiğdem Karaaslan tarafından sunumlar yapılırken belediye başkanlarının talepleri dinlendi.

Yapılan sunumlarda özellikle yeni belediye başkanlarına yeni yapacakları harcamalara dikkat etmeleri ve yeni borçlanma yapmamaları konusunda uyarı yapıldı. Başkanlara özellikle 2020 yılına kadar sıfırdan projelerin yapılmaması istendi.

BİTİRMEYE ODAKLANIN

Sunumlarda başkanlara “Bitirtilemeyen çok proje var. Uzayan, tamamlanmayan projeler tepki çekiyor. Sıfırdan proje yapmayın. Yüzde 40’ı yapılan projeleri dondurun, yüzde 70 ve fazlası yapıldıysa öncelikle bu projeleri bitirin” talimatı verildi.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2019, 13:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17