AK Parti Sözcüsü Çelik: Cumhurbaşkanımız bütün birim başkanlarına talimat verdi

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik düzenlediği basın toplantısında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, bütün birim başkanlarına, beldelerde, ilçelerde ve illerde vatandaşların AK Parti'ye verdiği mesajın tam olarak anlaşılması için tüm çalışmaların yapılması talimatını verdiğini söyledi..

AK Parti Sözcüsü Çelik: Cumhurbaşkanımız bütün birim başkanlarına talimat verdi

Ömer Çelik'in açıklamasından satırbaşları:

Dünya demokrasi tarihine geçecek bir başarıdır bu. AK Parti 15'inci kez büyük milletimizin teveccühüne layık olarak seçimlerden birinci çıkmıştır.

Demokrasi tarihinin kendi içerisinde bir takım genel geçer algıları vardır. Bunlardan bir tanesi; iktidardaki parti ya da partiler yıpranır, muhalefetteki partiler büyür.

Ama belki de dünya demokrasi tarihine geçecek şekilde, sürekli iktidardaki parti olan AK Parti büyümekte, milletle bağını kopartmaktadır.

Bu desteğe layık olmak için, AK Parti, sürekli olarak milletle bağını nasıl güçlendireceğini çeşitli birimlerle değerlendirir.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan tüm teşkilata talimat

Sayın Cumhurbaşkanımız, beldelerde, illerde, ilçelerde vatandaşın verdiği mesajın tam olarak anlaşılması için araştırma talimatı vermiştir. Vatandaşımızın memnun olmadığı konular hangisidir? Beklentileri ne şekildedir? Milletin ruh köküne bağlı siyasi hareket olarak siyasetimizi nasıl yönetmeliyiz? Bunun anlaşılması için bütün birimlere talimat vermiştir.

Bugün şimdiye kadar seçim sürecinde yapılan çalışmalarla ilgili olarak değerlendirme sunumu yapılacaktır.

AYRINTILAR GELİYOR...

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2019, 20:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17