banner39

AK Parti Milletvekili Kenan Sofuoğlu o isimlere ateş püskürdü: Yazıklar olsun

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, YSK'nın, 31 Mart yerel seçimlerinde İstanbul'da oy sayımlarında ve sandık kurullarında usulsüzlükler sebebiyle seçimleri iptal etmesi sonrası organize olup, FETÖ’cü Emre Uslu’nun verdiği sloganı paylaşan ünlülere tepki gösterdi.

AK Parti Milletvekili Kenan Sofuoğlu o isimlere ateş püskürdü: Yazıklar olsun

Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 31 Mart yerel seçimlerinde İstanbul'da oy sayımlarında ve sandık kurullarında usulsüzlükler sebebiyle seçimleri iptal etmesi bazı çevreleri rahatsız etmiş durumda.

AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu,  düğmeye basılmışcasına bir saatte organize olup, sosyal medya hesaplarından Ekrem İmamoğlu için FETÖ’cü Emre Uslu’nun verdiği sloganı paylaşıp destek veren ünlü isimlere ateş püskürdü.

YSK'nın kararıyla İstanbul seçimlerinin iptal edilmesinin ardından Ekrem İmamoğlu ünlü isimlerden destek beklediği söylemişti.

Kısa sürede binlerce bazı isimler '#herşeyçokgüzelolacak' etiketiyle İmamoğlu'na destek mesajları atmıştı. AK Parti'den milletvekili seçilen Kenan Sofuoğlu ise Instagram hesabından İmamoğlu'na destek veren ünlülerin fotoğrafını paylaşarak sitem etti.

"YAZIKLAR OLSUN"

Aralarında Elçin Sangu, Şahan Gökbakar, Demet Özdemir, Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz gibi isimlerin bulunduğu fotoğrafı paylaşan Sofuoğlu, şu notu yazdı: "Yazıklar olsun nankörler! Bu ülkeyi yaklaşık 20 yıldır yöneten Recep Tayyip Erdoğan sayesinde her biriniz milyonersiniz, lüks hayatınız, milyonlarca takipçiniz var. İstanbul'a yapılan hizmetleri bizlerden çok sizler kullanıyorsunuz." 

Kaynak: Ajanslar

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 11:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner43