Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırma ne zaman başlıyor?

Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırma ne zaman başlıyor? Sorusu 'Birleştiren İhtiyaç Kredisi' ile kredi kartı borçlarını tek çatı altından toplamak isteyen vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırma ne zaman başlıyor? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırma ne zaman başlıyor?

Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırma ne zaman başlıyor? Soruları Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kredi kartı borçlularına verdiği 'Birleştiren İhtiyaç Kredisi' müjdesi sonrası intenette çokça araştırılmaya başlandı. Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırma ne zaman başlıyor? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Banka 12 aydan 60 aya kadar vade seçeneği sunuyor. İşte Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırma ne zaman başlıyor? Sorusunun yanıtı...

Ziraat Bankası kredi kartı borcu yapılandırma ne zaman başlıyor?

Ziraat Bankası olarak ekonomimize destek verme vizyonumuz doğrultusunda, ekonominin temel direği bireylerin kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanması durumunda; ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte yeni bir uygulama başlatılmıştır.

Birleştiren İhtiyaç Kredisi ile mevcut ve yeni bireysel müşterilerimize Bankamızdaki ve diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını; gelirlerine uygun ödeme planı altında, uygun koşullarda birleştirme imkânı sunulmaktadır.

Söz konusu ürün ile; gerek Bankamız müşterilerimizin, gerek diğer banka müşterilerinin borçluluk düzeylerinin dengelenmesi, finansal yapılarının daha sağlıklı ve yönetilebilir hale getirilmesi amaçlanmaktadır.

Birleştiren İhtiyaç Kredisi şartları neler?

Birleştiren İhtiyaç Kredisi; kredi kartlarına uygulanan aylık faiz oranlarından çok daha uygun şartlar ile; 24 aya kadar aylık % 1,10, 60 aya kadar aylık % 1,20 faiz oranı ile müşterilerimize sunulmaktadır.*

Birleştiren İhtiyaç Kredisi, 31 Aralık 2018 tarihi itibariyle Bankamız ve diğer bankalarda bulunan bireysel kredi kartı borçlarının üst sınır kabul edilerek ödenmesine yöneliktir. Kullandırılacak kredi tutarı 31.12.2018 tarihi itibariyle bankalara olan kredi kartı borçları ile sınırlıdır. Birleştiren İhtiyaç Kredisinden faydalanmak isteyen müşterilerin, kredi kapsamında borcu ödenen kredi kartını iptal ettirmesi gerekmektedir.

Birleştiren İhtiyaç Kredisi başvuruları Şubelerimiz aracılığı ile yapılabilecektir

*10.000 TL tutarlı, 24 ay vade, aylık %1,10 faiz oranı, %0,05 kredi tahsis ücreti ile kullandırılan Birleştiren İhtiyaç Kredisinin yıllık maliyet oranı % 17,6670'dir.

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17