Trabzon Tonya Belediye Başkan adayı Osman Beşel kimdir?

Trabzon Tonya Belediye Başkan adayı Osman Beşel kimdir? Sorusu AK Parti Trabzon aday tanıtım toplantısının yapılması ile birlikte merak konusu oldu. Trabzon Tonya Belediye Başkan adayı Osman Beşel kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Trabzon Tonya Belediye Başkan adayı Osman Beşel kimdir?

Trabzon Tonya Belediye Başkan adayı Osman Beşel kimdir? Sorusu AK Parti  İstanbul ve Ankara'nın ardından AK Parti'nin Trabzon ilçe belediye başkan adaylarının da belli olması ile birlikte merak konusu oldu. Trabzon Tonya Belediye Başkan adayı Osman Beşel kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Çebi, 1965 yılında Araklı Yolgören mahallesinde doğdu. İşte Trabzon Tonya Belediye Başkan adayı Osman Beşel kimdir? Sorusunun yanıtı...

Osman Beşel kimdir?

1959 yılında Tonya’nın Hoşarlı Mahallesinde doğdu. İlkokulu aynı köyde, ortaokulu Tonya’da, öğretmen okulunu Çorum’da okuduktan sonra 1980 yılında KTÜ Orman Mühendisliği ünvanıyla mezun oldu.

Orman Genel Müdürlüğü’nun muhtelif yer ve kademelerinde mühendislik ve yöneticilik görevlerinde bulunduktan sonra 30 Mart 2014 tarihinde yapılan Mahalli idareler Genel Seçimlerinde Belediye Başkanı olarak seçildi. Evli ve iki çocuk babasıdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17