Trabzon Şalpazarı Belediye Başkan adayı Refik Kurukız kimdir?

Trabzon Şalpazarı Belediye Başkan adayı Refik Kurukız kimdir? Sorusu AK Parti Trabzon aday tanıtım toplantısının yapılması ile birlikte merak konusu oldu. Trabzon Şalpazarı Belediye Başkan adayı Refik Kurukız kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Trabzon Şalpazarı Belediye Başkan adayı Refik Kurukız kimdir?

Trabzon Şalpazarı Belediye Başkan adayı Refik Kurukız kimdir? Sorusu AK Parti  İstanbul ve Ankara'nın ardından AK Parti'nin Trabzon ilçe belediye başkan adaylarının da belli olması ile birlikte merak konusu oldu. Trabzon Şalpazarı Belediye Başkan adayı Refik Kurukız kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Kurukız 25 Şubat 1962 de Şalpazarı’nda doğdu. İşte Trabzon Şalpazarı Belediye Başkan adayı Refik Kurukız kimdir? Sorusunun yanıtı...

Refik Kurukız kimdir?

25 Şubat 1962 de Şalpazarı’nda doğdu. İlkokulu Kasımağzı’nda ortaokulu Şalpazarı’nda liseyi Beşikdüzü Ticaret lisesinde okurken ikinci sınıftan ayrılmak zorunda kaldı.

198’den beri Şalpazarı, Beşikdüzü bir dönemde İstanbul ve Kocaeli olmak üzere esnaflık yaptı. Halen kendi adına bir iş yeri 25 çalışanı olan Kurukız Ticaret Limited Şirketinin ortağı ve yönetim kurulu başkanıdır.

Çeşitli dernek vesivil toplumörgütlerinde yöneticilik yaptı. Milliyetçi Hareket Partisinde İlçe yöneticiliği, İlçe başkanlığı, İl delegeliği, Genel merkez delegeliği, İl yönetim kurulu üyeliği ve İl başkan yardımcılığı yaptı.

  Evli ve altı çocuk babası ve bir torun sahibi olan Refik KURUKIZ 30 Mart 2014 pazar günü yapılan Mahalli İdareler Genel Seçiminde Milliyetçi Hareket Partisinden Şalpazarı Belediye Başkanı seçildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17