Trabzon Maçka Belediye Başkan adayı Koray Koçhan kimdir?

Trabzon Maçka Belediye Başkan adayı Koray Koçhan kimdir? Sorusu AK Parti Trabzon aday tanıtım toplantısının yapılması ile birlikte merak konusu oldu. Trabzon Maçka Belediye Başkan adayı Koray Koçhan kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Trabzon Maçka Belediye Başkan adayı Koray Koçhan kimdir?

Trabzon Maçka Belediye Başkan adayı Koray Koçhan kimdir? Sorusu AK Parti  İstanbul ve Ankara'nın ardından AK Parti'nin Trabzon ilçe belediye başkan adaylarının da belli olması ile birlikte merak konusu oldu. Trabzon Maçka Belediye Başkan adayı Koray Koçhan kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Koçhan 1979 Yılında Trabzon'da doğdu. İşte Trabzon Maçka Belediye Başkan adayı Koray Koçhan kimdir? Sorusunun yanıtı...

Koray Koçhan kimdir?

1979 Yılında Trabzon'da doğdu. 2000 Yılında İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesinden, 2013 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2008-2011 yıllarında yapılan olağan kongrelerde Ak Parti Maçka İlçe Başkanlığı görevine seçildi. 2013 yılına kadar görevine devam eden Koray Koçhan 2014 yerel seçimlerinde Maçka Belediye Başkanı seçildi. Koray Koçhan evli ve iki çocuk babasıdır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17