Trabzon Çaykara Belediye Başkan adayı Hanefi Tok kimdir?

Trabzon Çaykara Belediye Başkan adayı Hanefi Tok kimdir? Sorusu AK PArti Trabzon aday tanıtım toplantısının yapılması ile birlikte merak konusu oldu. Trabzon Çaykara Belediye Başkan adayı Hanefi Tok kimdir? Sorusunun cevabını sizler için derledik.

Trabzon Çaykara Belediye Başkan adayı Hanefi Tok kimdir?

Trabzon Çaykara Belediye Başkan adayı Hanefi Tok kimdir? Sorusu AK Parti  İstanbul ve Ankara'nın ardından AK Parti'nin Trabzon ilçe belediye başkan adaylarının da belli olması ile birlikte merak konusu oldu. Trabzon Çaykara Belediye Başkan adayı Hanefi Tok kimdir? Sorusunun yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz. Tok 1967 Yilinda Çaykara Ilçesine bagli Egridere Köyünde dogdu. İşte Trabzon Çaykara Belediye Başkan adayı Hanefi Tok kimdir? Sorusunun yanıtı...

Hanefi Tok kimdir?

Tok kendini şöyle anlatıyor;

1967 Yilinda Çaykara Ilçesine bagli Egridere Köyünde dogdum. Ilk ve Orta ögrenimimi Çaykara’da, lise ögrenimimi Trabzon Lisesi’nde tamamladim. Karadeniz Teknik Üniversitesi Orman Fakültesi Orman Endüstri Mühendisligi Bölümünü 1988 yilinda tamamlayarak mezun oldum.

1990 yilinda vatani görevimi Yedek Subay olarak tamamladiktan sonra ticarete atildim. 2001 yilinda Çaykara Ilçesi’nde AK Parti Kurucu Ilçe Baskani olarak atandiktan sonra iki dönem ilçe baskanligi görevini yürüttüm. Uzun yillar Çaykara’da ticaretle istigal ettim. Evli ve dört çocuk babasiyim.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner8

banner19

banner6

banner17